Reklama
placeholder
News

Były Demi Lovato ma obsesję? Pisze do fanów gwiazdy i stalkuje jej rodzinę

Były Demi Lovato ma obsesję? Pisze do fanów gwiazdy i stalkuje jej rodzinę

Fot. Instagram.com/ddlovato

Reklama
Reklama
placeholder

Były narzeczony Demi Lovato ma obsesję? Max Ehrich pisze do fanów gwiazdy i stalkuje jej rodzinę.

Demi Lovato zerwała zaręczyny przez Selenę Gomez?! >> 

W lipcu Demi Lovato przyjęła oświadczyny od Maxa Ehricha. Aktor poprosił ją o rękę po kilku miesiącach związku. Niedługo później wokalistka zerwała zaręczyny. Mówiło się, że między parą dochodziło do konfliktów, a puntem kulminacyjnym były dawne tweety Maxa Ehricha, do których dotarli fani, a w których 29-latek wyznawał miłość m.in. Selenie Gomez.

Jakiś czas później były narzeczony Demi Lovato powiedział na InstaStory, że o końcu swojego związku dowiedział się z mediów. Zagraniczne portale podawały, powołując się na swoich informatorów, że mężczyzna kłamie, bo „chce być na czasie”.

Mama Demi Lovato – Dianna De La Garza – oraz przyjaciele gwiazdy mieli ostrzegać ją przed Maxem Ehrichem i chcieć, żeby szybko zakończyła tę relację.

Jak czytamy na stronie E! Online, Demi Lovato oddała swojemu ex pierścionek zaręczynowy, w którym wykorzystano diament o wartości 100 tysięcy dolarów, wcześniej należący do piosenkarki. Jej chłopak miał dokupić do biżuterii tylko obrączkę.

Demi Lovato nie powiedziała narzeczonemu, że z nim zrywa...? >> 

Max Ehrich prześladuje Demi Lovato?

Niedawno TMZ opublikowało zdjęcia załamanego Maxa Ehricha, które zostały zrobione na plaży, na której 29-latek oświadczył się Demi Lovato. To doświadczenie miało być dla niego „uzdrawiające”. Pojawiły się jednak spekulacje, że wizyta w Malibu była ustawiona.

Mówi się, że niedoszły mąż Demi Lovato nie może pogodzić się z tym, że artystka go zostawiła i uporczywie próbuje skontaktować się z nią, jej rodziną i przyjaciółmi. Ma też pisać do fanów gwiazdy i oczerniać ją w wiadomościach. E! News podawał, że 28-latka  jest w kontakcie z prawnikami.

Dodajmy, że były narzeczony Demi Lovato nie obserwuje jej na Instagramie. Aktor śledzi tam jednak… Selenę Gomez. W czasie ostatniej relacji na żywo słuchał też jej piosenek.

Demi Lovato w konflikcie z Seleną Gomez przez… narzeczonego? Ostre słowa wokalistki >> 

To nie wszystko. 13 października Max Ehrich wrzucił na swój profil zdjęcie z uczestniczką amerykańskiej edycji Idola – Soniką Vaid. Daily Mail informuje, że w oświadczeniu 25-latka zdradziła, że po raz pierwszy spotkali się na kolacji ze wspólnymi przyjaciółmi.

Od tamtej pory spędzamy razem czas i dobrze się bawimy – czytamy.

Max Ehrich nagrał piosenkę o Demi Lovato

W piątek 16 października w internecie ma pojawić się piosenka, którą Max Ehrich napisał o Demi Lovato. Singiel ma opowiadać historię ich związku i być rozliczeniem z przeszłością.

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama