Reklama
placeholder
News

Nagrała TikToka i zginęła od strzału. Ostatni filmik 16-letniej Kalecii Williams

Nagrała TikToka i zginęła od strzału. Ostatni filmik 16-letniej Kalecii Williams

Fot. tiktok.com/kaleciawilliams722

Reklama
Reklama
placeholder

Nagrała TikToka i zginęła od strzału. Nowy film pokazuje ostatnie chwile 16-letniej Kalecii Williams.

'Babcia Niani Frani' nie żyje. Krystyna Rutkowska-Ulewicz miała 87 lat >> 

Kalecia Williams nie żyje

Kalecia Williams została postrzelona 26 grudnia 2020 roku w pokoju hotelowym Hyatt Regency w Atlancie. Krótko przed śmiercią nastolatka nagrała film, na którym tańczy. Po chwili zauważa, że ktoś wchodzi do pokoju i zasłania kamerę dłonią. Kilka minut później padł strzał. To właśnie to wideo ma być nowym elementem w sprawie. 

Jak podają portale, na miejsce wezwano pogotowie. Lekarze stwierdzili zgon 16-latki o godzinie 0.23.

Chcemy wiedzieć, co dokładnie wydarzyło się między opublikowaniem ostatniego filmu na TikToku o godz. 12.02 a jej śmiercią – cytuje wypowiedź matki Kalecii Williams Polsat News.

April Smith ujawniła, że jej dziecko miało brać udział w imprezie w wynajętym apartamencie. Ostatecznie dziewczyna zamieszkała w hotelu Hyatt Regency, za co zapłacić miał drugi rodzic.

Ta osoba była odpowiedzialna za wynajęcie pokoju dla nieletnich. To ona dokonała rezerwacji, więc powinna wziąć odpowiedzialność za śmierć mojej córki – twierdzi April Smith.

Christina Ricci jest ofiarą przemocy domowej? Wstrząsające zeznania aktorki >>

Kobieta, która była świadkiem tragicznego zdarzenia miała powiedzieć stacji FOX5, że widziała dwóch mężczyzn, którzy wynosili zakrwawioną Kalecię Williams z pokoju i prosili, żeby wezwać pogotowie. Rodzina zmarłej nie wierzy jednak w tę wersję.

Zagraniczne media informowały, że zatrzymano 16-letniego chłopca, który usłyszał zarzut morderstwa, napaści i posiadania broni. Mówi się, że Kalecia Williams została postrzelona w wyniku kłótni.

Kalecia Williams nie żyje – oświadczenie hotelu

Bezpieczeństwo naszych gości i współpracowników jest zawsze najwyższym priorytetem. Jesteśmy głęboko zasmuceni incydentem, który miał miejsce w Hyatt Regency Atlanta 26 grudnia 2020 r. i myślimy o tych, których to dotknęło. Hotel w pełni współpracuje z lokalnymi władzami. Ze względu na poszanowanie prywatności osób zaangażowanych nie możemy podać bardziej szczegółowych informacji na ten temat – przekazali w oświadczeniu przedstawiciele hotelu, w którym zmarła Kalecia Williams.

Ryszard Kotys – przyczyna śmierci znana? >>

Kalecia Williams – bliscy uczcili pamięć TikTokerki

Niedawno rodzina i przyjaciele Kalecii Williams skandowała imię 16-latki pod hotelem Hyatt Regency, w którym zginęła. W ten sposób chcieli uczcić jej pamięć. Bliscy tragicznie zmarłej TikTokerki kwestionują ustalenia śledczych.

Staramy się poskładać wszystkie elementy, bo nie czujemy, że system sprawiedliwości robi wystarczająco dużo, żeby nam pomóc – cytuje wypowiedź jednego z nich fox5atlanta.com.

Krewni 16-latki wciąż szukają odpowiedzi na pytanie dlaczego zginęła i proszą świadków o zgłaszanie się na policję w Atlancie.

 

 

 

 

@kaleciawilliams722

 

♬ 1 Mill vids omg - 😍🎶🎶
Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama