Reklama
placeholder
News

Ile dać do koperty na wesele? Ten kalkulator to hit

Ile dać do koperty na wesele? Ten kalkulator to hit

Fot. Pixabay.com

Reklama
Reklama
placeholder

Ile dać państwu młodym w kopercie? To pytanie, które często zadają sobie goście weselni. Jeśli wybieracie się na wesele i kwestia ślubnego prezentu też spędza Wam sen z powiek, ten kalkulator przychodzi z pomocą. 😉 Wynik potraktujcie jednak z przymrużeniem oka. 

Stars Fight MMA: kiedy i gdzie gala z gwiazdami, które 'promują dobre wzorce'? >> 

Kalkulator Kopert Weselnych – ile dać młodej parze do koperty? 

Kalkulator Kopert Weselnych powstał dla zabawy. Stworzono go na podstawie artykułu rozrywkowo-satyrycznego 'dziennika', żeby oszacować kwotę jaka powinna znaleźć się w kopercie dla młodej pary.

Jak wyliczyć odpowiednią sumę do koperty ślubnej? Kalkulator Kopert Weselnych potrzebuje do tego wprowadzenia 37 parametrów w pięciu kategoriach – relacje społeczne, jedzenie i alkohol, tańce i zabawy, nieprzyjemne i niezręczne sytuacje oraz inne.

Friz zapłacił Sarusi55 od Stegny. Tiktokerka dziękuje: 'Górą Friz' >>

Co jest w dość tajemniczej kategorii 'inne'? Kalkulator Kopert Weselnych chce, żeby określić tam m.in. odległość od sali weselnej, kwotę z góry za szkody rzeczowe lub moralne, a nawet szanse na rychły rozwód.

Kalkulator Kopert Weselnych przewiduje też opcje dodatkowe, czyli fakt, że para młoda zarabia więcej od Ciebie i to, czy też zapraszasz ich na swoje wesele.

Co jeśli wyjdzie wynik na minusie? Cóż, twórca Kalkulatora Kopert Weselnych podpowiada, że para młoda powinna wtedy dopłacić wskazaną kwotę. 😉

Kalkulator Kopert Weselnych znajdziecie na stronie omnicalculator.com >>.

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama