News

Ile dać do koperty na wesele? Ten kalkulator to hit

Ile dać do koperty na wesele? Ten kalkulator to hit

Fot. Pixabay.com

Ile dać państwu młodym w kopercie? To pytanie, które często zadają sobie goście weselni. Jeśli wybieracie się na wesele i kwestia ślubnego prezentu też spędza Wam sen z powiek, ten kalkulator przychodzi z pomocą. 😉 Wynik potraktujcie jednak z przymrużeniem oka. 

Stars Fight MMA: kiedy i gdzie gala z gwiazdami, które 'promują dobre wzorce'? >> 

Kalkulator Kopert Weselnych – ile dać młodej parze do koperty? 

Kalkulator Kopert Weselnych powstał dla zabawy. Stworzono go na podstawie artykułu rozrywkowo-satyrycznego 'dziennika', żeby oszacować kwotę jaka powinna znaleźć się w kopercie dla młodej pary.

Jak wyliczyć odpowiednią sumę do koperty ślubnej? Kalkulator Kopert Weselnych potrzebuje do tego wprowadzenia 37 parametrów w pięciu kategoriach – relacje społeczne, jedzenie i alkohol, tańce i zabawy, nieprzyjemne i niezręczne sytuacje oraz inne.

Friz zapłacił Sarusi55 od Stegny. Tiktokerka dziękuje: 'Górą Friz' >>

Co jest w dość tajemniczej kategorii 'inne'? Kalkulator Kopert Weselnych chce, żeby określić tam m.in. odległość od sali weselnej, kwotę z góry za szkody rzeczowe lub moralne, a nawet szanse na rychły rozwód.

Kalkulator Kopert Weselnych przewiduje też opcje dodatkowe, czyli fakt, że para młoda zarabia więcej od Ciebie i to, czy też zapraszasz ich na swoje wesele.

Co jeśli wyjdzie wynik na minusie? Cóż, twórca Kalkulatora Kopert Weselnych podpowiada, że para młoda powinna wtedy dopłacić wskazaną kwotę. 😉

Kalkulator Kopert Weselnych znajdziecie na stronie omnicalculator.com >>.

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.