Reklama
placeholder
News

Kalwi & Remi połączyli siły z zespołem ludowym Guzowianki. Explosion Ech poleczko hitem sieci

fot. YouTube.com/kalwiremiofficiall

Reklama
Reklama
placeholder

Kalwi & Remi zaskoczyli fanów i powrócili ze swoim hitem sprzed lat w zupełnie nowej wersji. Ich debiutancki singiel Explosion świętuje w tym roku 20 lat. Duet DJ-ów wciąż jest obecny na scenie muzycznej i gra koncerty. Tworzą go pochodzący z Poznania Krzysztof Kalwat i Remigiusz Pośpiech.

Kalwi & Remi i Guzowianki - Explosion Ech poleczko - nowa wersja hitu sprzed lat

W przeszłości chyba nie było w Polsce osoby, która nie znałaby klubowego hitu Explosion.  Warto dodać, że utwór zyskał popularność dopiero kilka lat po premierze. Początkowo grano go tylko w lokalnych dyskotekach i nadmorskich kurortach. Z czasem jednak stał się przebojem w całym kraju. Dzięki olbrzymiej popularności singla DJ-e występowali m.in. w Stanach Zjednoczonych, Niemczech czy Wielkiej Brytanii.

Kalwi & Remi  jakiś czas temu wrzucili do sieci nową wersja Explosion Ech poleczko. DJ-e zaprosili do współpracy  młodzieżowy zespół ludowy Guzowianka, który dograł partie wokalne z fragmentem pochodzącym z utworu ludowego  Ech poleczko, do którego słowa napisał Marek Mioduszewski. Twórcą remiksu jest DNSQ. 

Kalwi & Remi i Guzowianki - Explosion Ech poleczko [TELEDYSK]

Tyle polscy DJ-e biorą za zagranie na imprezie firmowej. Stawki mogą zaskoczyć >>

Utworu Explosion Ech poleczko możecie posłuchać na samej górze artykułu. Oprócz tego nowość od Kalwi & Remi możecie zobaczyć już na antenie 4FUN DANCE w programie Premierowy Weekend, a także w 4FUN.TV w programie Pożyczone nuty

W momencie pisania tego artykułu nowa wersja singla Explosion Ech poleczko duetu Kalwi & Remi z towarzyszeniem Guzowianek doczekała się prawie 5 mionów wyświetleń na YouTubie.  

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama