Reklama
placeholder
News

Tyle polscy DJ-e biorą za zagranie na imprezie firmowej. Stawki mogą zaskoczyć

Tyle polscy DJ-e biorą za zagranie na imprezie firmowej. Stawki mogą zaskoczyć

fot. instagram.com/tribbs/ fot.instagram.com/gromeeofficial/

Reklama
Reklama
placeholder

Twórca ponad milionowego kanału  Sprawdzam Jak na YouTubie, Dymitr Błaszczyk, postanowił kontynuować swoją serię filmów, w których sprawdza, za jakie stawki gwiazdy polskiego szołbiznesu zgodzą się wystąpić na imprezie firmowej. Tym razem przyjrzał się polskim DJ-om. 

Tyle trzeba zapłacić za ich występ na imprezie zamkniętej. Te polskie wokalistki wysoko się cenią >>

Ile kosztuje występ polskich DJ-ów na imprezie firmowej?

Youtuber pierwszą z telefonicznych rozmów odbył z managerem DJ-a Adamusa. Dowiedział się, że set artysty trwa 90 minut. Jego koncerty składają się z improwizacji i wcześniej potrzebuje on informacji o tym, na muzyce, z jakich lat ma się skupić. Koszt występu w wynajętym przez organizatora klubie to 15 tysięcy złotych. 

Kolejną osobą, którą youtuber wcielający się w przedstawiciela jednej z wrocławskich firm bardzo chciał zaprosić na fikcyjne wydarzenie, był Gromee. Stawka, którą zaproponowała osoba z jego otoczenia wynosiła od 22 do 28 tysięcy złotych. Na imprezach tego typu Gromee występuje z udziałem wokalistki, perkusisty i gitarzysty  i ten wariant to koszt 28 tysięcy złotych - tańszy obejmuje koncert samego Gromee'go i wokalistki. Niestety nie wiadomo ile trwa jego show. Musi mieć także zapewniony nocleg.

W następnej rozmowie Dymitr Błaszczyk sprawdził stawkę, jaką za tego typu wydarzenie życzą sobie twórcy słynnego hitu Explosion Kalwi & Remi. W klubie musiałby być zapewniony DJ, który gra przed duetem i po jego występie. Oni pojawiają się jako gwiazda wieczoru. Ich set trwa 35-45 minut, a koszt tego przedsięwzięcia to 14 tysięcy złotych. Jest jeszcze jedna opcja o nazwie Kalwi & Remi Show, która obejmuje oprawę pirotechniczną, sztuczny dym i konfetti. Stawka za ten wariant wynosi 20 tysięcy złotych. W tej kwocie zawarty jest już koszt noclegu i przejazdu. 

Youtuber ujawnił stawki standuperów. Ile kosztuje ich występ na imprezie firmowej? >>

Ostatni telefon youtuber wykonał do managera Tribbsa. Okazało się, że artysta nie przyjmuje już nowych występów na ten rok. Jego set na imprezie zamkniętej to koszt 30-35 tysięcy  złotych za 45 minut. Oprócz tego mężczyzna musi mieć zapewniony nocleg w minimum 4-gwiazdkowym hotelu dla siebie i ekipy. 

Cały odcinek możecie obejrzeć poniżej. Jak uważacie - czy te stawki są odpowiednie?

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama