Reklama
placeholder
News

Kamil Bednarek nie do poznania w nowym klipie z Beatą Kozidrak! Zobaczcie Biegiem

fot. YouTube.com/Beata Kozidrak

Reklama
Reklama
placeholder

Klip do singla Biegiem można już obejrzeć w internecie. Kamil Bednarek, który nagrał duet z Beatą Kozidrak, jest nie do poznania! 

Bass Astral x Igo – duet się rozpadł. Gdzie ostatnie koncerty i co dalej? >> 

Od jakiegoś czasu wokalistka zespołu BAJM zapowiadała premierę teledysku do drugiego utworu z kolejnego solowego albumu. 

Jakiś czas temu Beata Kozidrak opublikowała zdjęcie zwiastujące efekty jej współpracy z Kamilem Bednarkiem. 30-latek zaskoczył metamorfozą! Muzyk ma wąsy i brodę, okulary i kapelusz, jest ubrany w kamizelkę oraz białą koszulę, a na szyi nosi gruby łańcuch. W takim wydaniu widzimy go też w klipie do Biegiem

Beata Kozidrak x Kamil Bednarek – Biegiem

W piątek 13 sierpnia 2021 roku na YouTube pojawiło się wideo do singla Beaty Kozidrak i Kamila Bednarka. Jeśli lubicie gorące, kubańskie klimaty, kawałek Biegiem powinien zagościć na Waszej playliście!

Kiedy powstawała ta piosenka, poczułam, że męską partię musi śpiewać artysta, który ma temperament, poczucie humoru i dystans do siebie. To mógł być tylko Kamil. Zaśpiewał idealnie - tak jak to sobie wyobrażam – mówiła Beata Kozidrak. 

Ekipa NA ZAJAWCE! Zobaczcie animowany teledysk >>

Autorami muzyki do singla Biegiem są Beata Kozidrak, Mariusz Obijalski i Arkadiusz Kopera. Tekst piosenki wokalistka BAJM napisała razem z Kamilem Bednarkiem.

Reżyserem teledysku jest Marcin Kopiec. W realizację scenariusza i produkcję zaangażowane były m.in. córki Beaty Kozidrak – Agata Pietras i Katarzyna Pietras.

Beata Kozidrak – nowa płyta

Wkrótce Beata Kozidrak zaprezentuje nowy album. Pierwszą piosenką, która promuje płytę jest wydany kilka miesięcy temu Gambit. Artystka zapowiada, że na jej nadchodzącym krążku nie zabraknie eklektycznych brzmień i muzycznych eksperymentów.

Smolasty: Marina i Wojtek Gola w teledysku Duże Oczy. Będzie hit? >>

Premiera zapowiadana jest wiosną 2022 roku.

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama