News

Ten Dzień: Kamil Lemieszewski zagrał w drugiej części 365 Dni

Ten Dzień: Kamil Lemieszewski zagrał w drugiej części 365 Dni

Fot. Instagram.com/kamillemieszewski_official

Kamil Lemieszewski zagrał w kolejnej części 365 DniNa Instagramie zwycięzcy drugiej edycji Big Brothera (2019) pojawiły się wspólne zdjęcia z filmowym Massimo.

Simone Susinna z 365 Dni i Natalia Siwiec razem w Warszawie. Pokazywała mu stolicę? >>

Od dłuższego czasu Blanka Lipińska pracuje na planie nowych produkcji z serii 365 Dni. Nie jest tajemnicą, że widzowie zobaczą ekranizację nie tylko drugiej, lecz także trzeciej części powieści.

Premiera filmu Ten Dzień zapowiadana jest na 2022 rok. Sequel 365 Dni wyreżyserują Barbara Białowąs i Tomasz Mandes.

W rolach głównych wystąpią oczywiście Anna-Maria Sieklucka i Michele Morrone. Rolę Nacho zagra Simone Susinna. Mówi się, że na ekranie widzowie zobaczą też znaną z Top Model Karolinę Pisarek.

Kamil Lemieszewski zagrał w 365 Dni 2

W nadchodzącym filmie Blanki Lipińskiej pojawią się też Kamil Lemieszewski oraz Wiktor Stadniczenko, którzy byli uczestnikami Big Brothera. Jak podaje Film Interia, mężczyźni wcielą się w członków włoskiej mafii, którzy pojawią się na ślubie głównych bohaterów.

Kamil Lemieszewski lubi szokować. Wyznania miłości i nagie foty – co o nim wiemy? >> 

Na Instagramie @kamillemieszewski_official można zobaczyć zdjęcia 38-latka z Michele Morrone.

Miłe to, że @iammichelemorroneofficial poprosił o zdjęcie ze mną – podpisał post.

Kamil Lemieszewski – kim jest? Role, filmografia 

Kamil Lemieszewski urodził się 17 czerwca 1983 roku. Z wykształcenia jest pielęgniarzem i położnikiem, ale pracował też m.in. jako kaskader, statysta, cyrkowiec,  barman, model i aktor.

Ma na swoim koncie epizodyczne role  w takich zagranicznych produkcjach jak Król Artur: Legenda Miecza, Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie GrindelwaldaPeaky Blinders, Han Solo, Gwiezdne Wojny – Historie czy Aladyn.

365 Dni: to on zagra Nacho w 2. części! Kim jest Simone Susinna? >> 

Na stronie internetowej programu Big Brother można było przeczytać, że Kamil Lemieszewski jest zafascynowany antropologią kultury i historią antyczną, ma w planach napisanie książki o początkach religii katolickiej.

Obejrzycie 365 Dni 2

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.