Reklama
placeholder
News

Kamil Lemieszewski lubi szokować. Wyznania miłości i nagie foty – co wiemy o 36-latku?

Kamil Lemieszewski lubi szokować. Wyznania miłości i nagie foty – co wiemy o 36-latku?

Fot. Instagram.com/kamillemie_official

Reklama
Reklama
placeholder

Kamil Lemieszewski lubi szokować. Ma na swoim koncie m.in. wyznania miłości, a na jego Instagramie możemy zobaczyć nagie fotki. Co jeszcze wiemy o 36-latku?

Mata: kim jest raper, który robi furorę w sieci? >> 

Kamil Lemieszewski wygrał Big Brother 2

Za nami finał drugiej edycji Big Brothera. O zwycięstwo walczyło trzech zawodników – Kamil Lemieszewski, Wiktor Stadniczenko oraz Martyna Lewandowska. Ostatecznie z główną nagrodą z Domu Wielkiego Brata wygrał Kamil Lemieszewski. 36-latek zdobył 100 tysięcy złotych oraz samochód.

Kamil Lemieszewski był uczestnikiem Big Brothera, który wzbudzał bardzo dużo emocji. Sam werdykt też wywołał kontrowersje.

Ustawione od samego początku!

Porażka, wszystko pod publikę i tyle.

Wiedziałem, że niestety wygra hejter i homofob Kamil, bo to pupilek Wielkiego Brata (...)  Zniszczył tę edycję i ten program. Szkoda.

Masakra, porażka totalna – czytamy w komentarzach na Instagramie programu.

Ferie 2020: terminy. Kiedy wolne od szkoły? >> 

Jak swoją wygraną skomentował zwycięzca?

"Złoty Kamil" za głupotę należy się Wam wszystkim, a i jeszcze jedno: Ewa, kocham Cię – powiedział Lemieszewski i wyznał miłość innej uczestniczce – Ewie Kępys.

Kamil Lemieszewski – kim jest?

Kamil Lemieszewski urodził się 17 czerwca 1983 roku. Aktualnie mieszka w Londynie. Zwycięzca 2. edycji Big Brothera jest z wykształcenia pielęgniarzem i położnikiem, ale pracował też m.in. jako kaskader, statysta, cyrkowiec,  barman, model i aktor. Lemieszewski ma na swoim koncie epizodyczne role  w takich zagranicznych produkcjach jak Król Artur, Peaky Blinders, Han Solo czy Gwiezdne Wojny – Historie.

Na oficjalnej stronie programu Big Brother możemy przeczytać, że Kamil Lemieszewski jest „zafascynowany antropologią kultury i historią antyczną. Ma w planach napisanie książki o początkach religii katolickiej. Wie, że dla otoczenia jego życie może wydawać się szalone, jednak dla niego szaleństwo to norma”. ;-)

Kamila szukajcie na Instagramie (@kamillemie_official). Zwycięzca Big Brothera ma tam już prawie 100 tysięcy fanów.

Trzymaliście kciuki za Kamila?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama