News

365 Dni: mężczyzna z okładki książki sam został pisarzem. Blanka Lipińska ma konkurencję?

365 Dni: mężczyzna z okładki książki sam został pisarzem. Blanka Lipińska ma konkurencję?

Fot. Instagram.com/blanka_lipinska

Książka 365 Dni, którą Blanka Lipińska wydała w 2018 roku, przyniosła jej ogromną popularność. Autorka wydała jeszcze dwie części powieści oraz przeniosła historię Laury i Massimo na ekran. Filmy z serii 365 Dni biją rekordy popularności.

365 dni 4: Blanka Lipińska zapowiada, że będzie kolejna część >> 

Po premierze powieści 365 Dni popularność zdobył też Kamil Niziński, który pojawił się na okładce erotyku. Jakiś czas temu model pochwalił się, że dołączył do grona autorów.

Kamil Niziński – model z okładki 365 Dni napisał książkę

Książka Love is YOU to owoc dwuletniej współpracy Kamila Nizińskiego z autorką romansów Angeliką Łabudą.

Kamil Niziński zapozował też do okładki książki Love is YOU, z której czytelnikom zadawane jest pytanie:

A ty, co jesteś w stanie zrobić dla miłości?

Mężczyzna, ogłaszając wydanie debiutanckiej książki, przy okazji zdradził imiona głównych bohaterów.

Dopiąłem swego i nie jestem już tylko modelem, którego twarz widzieliście na okładkach dziesiątek książek. (…) Swoją pracę wykonałem starannie, z ogromnym zaangażowaniem, a teraz Wasza kolej. Z niecierpliwością będę oczekiwał Waszych recenzji i ocen. Mam nadzieje, że tytuł przypadnie Wam do gustu i polubicie głównych bohaterów: Michaela i Emilię. (…) Dziękuje tym wszystkim, którzy wspierali mnie w moim przedsięwzięciu – napisał.

Kolejne 365 dni - recenzja filmu >> 

Kamil Niziński zdradził, że Love is YOU bazuje na jego doświadczeniu życiowym, historiach, które go spotkały i tych, których był świadkiem. Zapewnia, że romans nie jest podobny do 365 Dni czy 50 Twarzy Greya.

Nie znajdziecie w książce wulgarnych scen erotycznych, przedmiotowego traktowania kobiet czy gangsterów uprowadzających swoje wybranki, ale i tak zachęcam Was do przeczytania historii, która wydarzyła się naprawdę – zapowiada.

Love is You – o czym jest książka?

Michael jest znanym amerykańskim modelem. Emilia – polską lekarką pracującą w warszawskim szpitalu. Na pozór wiodą idealne życia, tylko garstka najbliższych osób wie, z jakimi traumami się zmagają.

I gdyby nie jeden służbowy wyjazd do Zurychu i dwie przez przypadek zamienione walizki, drogi tych dwojga pewnie nigdy by się nie przecięły. Jednak los chciał inaczej…

Czy ten romans odmieni ich życia? A może to tylko namiętna gra? I czy będą mieli odwagę w nią zagrać? – można przeczytać w opisie powieści.

Kolejne 365 dni: najbardziej absurdalne wątki z filmu >> 

Data wydania Love is YOU to 26 października 2022 roku. Jednak już teraz książka jest dostępna w przedsprzedaży.

Kamil Niziński – kim jest model z okładki 365 Dni?

Kamil Niziński jest modelem i aktorem komercyjnym. Mieszka w Warszawie. Współpracował z takimi markami jak m.in.: Mercedes, Nissan, McDonald’s, Hugo Boss. Z informacji dostępnych na jego stronie internetowej dowiadujemy się, że w  pracy ceni sobie naturalność przekazywanych emocji.

Myślicie, że Love is YOU to będzie hit na miarę 365 Dni?

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.