Reklama
placeholder
News

Kanye West zakazał swojej partnerce kolejnej rzeczy? Oto czego nie może robić Bianca Censori

Kanye West zakazał swojej partnerce kolejnej rzeczy? Oto czego nie może robić Bianca Censori

fot. Instagram: @bianca.censori_official/

Reklama
Reklama
placeholder

Kanye West nie przestaje zaskakiwać. Raper podobno wymyślił dla swojej partnerki kolejny zakaz, który zaniepokoił jej bliskich. 

Kanye West i Bianca Censori są jedną z najbardziej kontrowersyjnych par w Hollywood. Niektórzy internauci twierdzą nawet, że raper spotyka się z o prawie 20 lat młodszą kobietą, ponieważ ta jest łudząco podobna do matki jego dzieci, czyli Kim Kardashian. W ostatnim czasie o parze zrobiło się głośno po tym, jak raper opublikował na swoim profilu na Instagramie półnagie zdjęcia swojej partnerki. Kilka miesięcy wcześniej w sieci pojawiły się plotki odnośnie tego, że Kanye West kazał przestrzegać rygorystycznych zasad i wykonywać jego rozkazy. Wiele wskazuje na to, że jest to prawda Lista zakazów niedawno miała się wydłużyć. 

Kanye West pokazał półnagie zdjęcia swojej żony. Fani ostro reagują >>

Kanye West wymyślił kolejny zakaz dla Bianci Censori?

Nie da się ukryć, że Kanye West znacznie wpłynął na wizerunek Bianci Censori. Odkąd projektantka spotyka się z raperem, wyraźnie zmieniła swój wizerunek oraz zachowanie. Okazuje się, że o 29-latkę zaczynają martwić się nie tylko internauci, ale też najbliższe jej osoby. Rodzina Bianci Censori w styczniu 2024 roku stwierdziła w rozmowie z redakcją portalu Daily Mail, że Kanye West zabronił Biancę Censori korzystania z mediów społecznościowych dla jej "własnej ochrony". Bliscy kobiety są przekonani, że tym sposobem raper próbuje odizolować ją od świata:

Bianca zawsze miała media społecznościowe i była w nich aktywna, dopóki nie wyszła za Kanye’go. On nie chce, żeby udzielała się w sieci, bo uważa, że ​​czytanie okropnych rzeczy, które ludzie piszą bardzo ją skrzywdzi. Przekonał ją, że skoro jest teraz gwiazdą, musi pozostać tajemnicza. Dla tych, którzy ją znają, jest to przerażające, ponieważ wydaje się to kolejną formą kontroli.

Swoich obaw nie kryją też przyjaciele Bianci Censori. Jeden z nich powiedział w tym samym wywiadzie:

Narzuca jej nagość, chce ją kontrolować. To niepokojące, odcinając ją od świata, powoduje, że staje się coraz bardziej odizolowana. Bianca ubiera na siebie to, co on chce, chodzi, gdzie on chce i robi to, co on chce, bo tak naprawdę nie ma innego wyboru. Z projektantki stała się jego żoną, co niestety nie jest płatnym stanowiskiem. Jest uwięziona.

Kanye West chce żyć bez okien, drzwi i prądu. Tak twierdzi były kierownik projektu domu >>

Zakaz korzystania z mediów społecznościowych nie jest pierwszą zasadą, której Bianca Censori ma przestrzegać w związku z Kanye Westem. Wcześniej pojawiły się plotki o tym, że raper miał mówić swojej partnerce, co ma jeść. Poza tym mówi się, że partnerka Kany'ego Westa nie może nawet swobodnie się wypowiadać w jego obecności. 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama