News

Polka po raz pierwszy na liście Najpiękniejszych Twarzy Świata

Polka po raz pierwszy na liście Najpiękniejszych Twarzy Świata

Fot. Instagram.com/karolina_pisarek

Karolina Pisarek, modelka, która karierę rozpoczynała w jednej z edycji programu Top model, znalazła się w rankingu 100 Najpiękniejszych Twarzy Świata!

Karolina Pisarek – Najpiękniejsze Twarze Świata

21-letnia Karolina Pisarek zajęła 91. miejsce w rankingu 100 Najpiękniejszych Twarzy Świata 2018 organizowanym przez TC Candler. W dodatku modelka jest jedyną Polką z takim wyróżnieniem. Wyprzedziła samą Keirę Knightley! 

W tegorocznym zestawieniu znalazły się także m.in. Emma Stone, Ariana Grande, Selena Gomez i Natalie Portman.

Eurowizja 2019: Madonna wystąpi w Izraelu?! >> 

Najpiękniejsze Twarze Świata 2018 – kto wygrał

Plebiscyt na Najpiękniejszą Twarz Świata 2018 wygrała 17-letnia Thylane Blondeau. Pochodząca z Francji modelka już jako 9-latka została okrzyknięta najpiękniejszą dziewczynką na świecie, a jej sesja zdjęciowa dla francuskiego wydania Vogue’a wzbudziła wiele kontrowersji.

Najpiękniejsze Twarze Świata – konkurs

Ranking 100 Najpiękniejszych Twarzy Świata jest organizowany od 1990 roku przez TC Candler i The Independent Criticks. Pod uwagę brane są nie tylko największe światowe gwiazdy, lecz także te wschodzące. Na szczycie rankingu pierwszej edycji konkursu znalazła się Michelle Pfeiffer. Przez lata wyróżniono także: Gwyneth Paltrow, Keira Knightley, Natalie Portman czy Nicole Kidman.

TC Candler ogłasza również listę 100 Najprzystojniejszych Męskich Twarzy Świata. Co ciekawe – w tym roku wśród wyróżnionych znalazł się partner Karoliny Pisarek – Daniel Kenji Matsunaga. Brazylijski model znalazł się na 39. miejscu.

Gratulujemy!

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#tb 3 years ago ? #positive #asalways ? @zuzakrajewska

Post udostępniony przez Karolina Pisarek (@karolina_pisarek)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mornings with Bae ?

Post udostępniony przez Karolina Pisarek (@karolina_pisarek)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.