News

Polka w rankingu Najpiękniejszych Twarzy Świata! Pokonała Arianę Grande

Polka w rankingu Najpiękniejszych Twarzy Świata! Pokonała Arianę Grande

Fot. Instagram.com/karolina_pisarek/arianagrande

Polka znalazła się w rankingu Najpiękniejszych Twarzy Świata! W zestawieniu pokonała m.in. Arianę Grande.

Bridgertonowie: książę Simon Basset podbił serca widzów. Kim jest Regé-Jean Page? >> 

Jakiś czas temu ogłoszono wyniki rankingu 100 Najpiękniejszych Twarzy Świata, który jest organizowany od 1990 roku przez TC Candler i The Independent Criticks. Przez lata wyróżniono w nim takie sławy jak Michelle Pfeiffer, Gwyneth Paltrow, Keira Knightley, Natalie Portman czy Nicole Kidman.

Karolina Pisarek na liście Najpiękniejszych Twarzy Świata 2020

Ponownie w zestawieniu doceniono Karolinę Pisarek. Przypomnijmy, że finalistka 5. edycji Top Model zadebiutowała w plebiscycie 2 lata temu, zajmując 91. miejsce. Rok temu uplasowała się na 50. pozycji. W tym roku Karolina Pisarek zajęła 40. miejsce na liście Najpiękniejszych Twarzy Świata.

To ogromne wyróżnienie znaleźć się na 40. miejscu w rankingu Najpiękniejszych Twarzy Świata. Zaszczyt, że mogę reprezentować Nasz kraj. Dziękuję przede wszystkim Wam za wsparcie. Sprawiacie, że moje życie jest jeszcze piękniejsze! (…) – napisała 24-latka na Instagramie.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na nowych zdjęciach. „W końcu wspólne!” >> 

Polska modelka wyprzedziła znane gwiazdy. Wśród Najpiękniejszych Twarzy Świata 2020 znalazły się m.in.: Priyanka Chopra (91. miejsce), Ariana Grande (86. miejsce), Selena Gomez (80. miejsce) i Lily Collins (67. miejsce).

Ranking wygrała 19-letnia modelka Yael Shelbia.

Gratulujemy! :-) 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 1
Aby dodać komentarz Zaloguj
  • Hmm... Czemu piszecie, że polka pokonała Arianę Grande (i że WOW) może, dlatego, że sami uważacie to za niewiarygodne. Bo moim zdaniem Ariana Grande z twarzy jest o wiele ładniejsza. Choć same ocanie przez pryzmat wyglądu jest słabe, bo co to daje, że jesteś najładniejszą kobietą według rankingu, jak w życiu nie ma to żadnego zastosowania oprócz powiększenie ega. Hehe
    ponad tydzień temu
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.