Reklama
placeholder
News

Karolina Pisarek przejdzie operację? 'To ostateczność'

Karolina Pisarek przejdzie operację? 'To ostateczność'

fot. Instagram.com/karolina_pisarek

Reklama
Reklama
placeholder

Karolina Pisarek-Salla jakiś czas temu poinformowała fanów, że zmaga się z bardzo silnymi bólami głowy, które uniemożliwiały normalne funkcjonowanie. Modelka trafiła do szpitala, gdzie poddano ją badaniom. Lekarze zdiagnozowali torbiel, która naciska na powiększoną przysadkę mózgową i na unerwienie wzrokowe.

Karolina Pisarek trafiła do szpitala, ma podejrzenie guza >> 

25-latka w krótkim filmiku na InstaStory wyjaśniła, że torbiel jest operacyjna, jednak lekarz ocenił, że na razie zabieg nie jest konieczny.

Po emisji odcinka tanecznego programu, którego Karolina Pisarek jest uczestniczką, wspólnie z mężem udzieliła wywiadu, w którym powiedziała jak się czuje i co z operacją. Modelka podkreśliła, że zdaniem lekarza nie ma przeciwwskazań, żeby brała udział w show.

Karolina Pisarek o operacji i stanie zdrowia

Jest już o wiele lepiej. (…) Jestem też wdzięczna za to, że można hormonami, środkami farmakologicznymi po prostu lepiej się poczuć. (…) Każdego dnia staję na nogi – mówiła Karolina Pisarek w rozmowie z reporterem portalu Pudelek.

Karolina Pisarek: stan zdrowia. Czy wróci do pracy? >> 

Karolina Pisarek i Roger Salla zostali zapytani, kiedy operacja i czy planują już zabieg. Mąż modelki wyjaśnił, że dopóki nie ma problemów ze wzrokiem, operacja nie jest potrzebna. Za 3 miesiące Karolina Pisarek ponownie musi zrobić rezonans głowy.

Generalnie najpierw sprawdzamy wszystko farmakologicznie i liczymy na to, że trochę lżejszym środkiem uda nam się to zniwelować, więc zaczynamy od hormonów i potem będziemy się badać dalej. Operacja to jest ostateczność. Po to się po prostu sięga jak już nie ma wyjścia – dodała gwiazda.

Trzymamy kciuki za szybki powrót do pełni zdrowia!

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama