Reklama
placeholder
News

Karolina Pisarek – ślub. Kim jest Roger Salla, mąż modelki?

Karolina Pisarek – ślub. Kim jest Roger Salla, mąż modelki?

fot. Instagram.com/rogeiro20

Reklama
Reklama
placeholder

Portal Pudelek ujawnił, że data ślubu Karoliny Pisarek i Rogera Salli to piątek 10 czerwca 2022 roku. Modelka i jej narzeczony relacjonowali przygotowania do ceremonii w cyklu Pisarek mówi… tak! Kim jest Roger Salla, partner 24-latki?

Karolina Pisarek – ślub coraz bliżej. Będzie luksusowo, wśród gości Marcin Dubiel i Natsu >> 

Karolina Pisarek i Roger Salla – ślub, wesele

Przyszli państwo młodzi oddali przygotowania do ślubu w ręce profesjonalistów. Nad ich pierwszym tańcem czuwała Agnieszka Kaczorowska-Pela. Tancerka, znana z roli Bożenki w serialu Klan, pokazała filmik z treningów na Instagramie.

Na krótko przed wielkim dniem, media obiegła informacja, że  ślub i wesele Karoliny Pisarek oraz poprawiny odbędą się w kompleksie Pałac i Folwark Łochów, małżonkowie będą składać przysięgi przed pastorem, a nad bezpieczeństwem będzie czuwać ochrona.

Mówiło się, że na liście gości są m.in.: Marcin Dubiel i Natsu, Klaudia El Dursi, Małgorzata Leitner, Magdalena Pieczonka, Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał, FitLovers, Osi Ugonoh, Marta Gajewska i bracia Collins.

Karolina Pisarek i Roger Salla – zaręczyny, pierścionek zaręczynowy

Przypomnijmy, że Karolina Pisarek i Roger Salla zaręczyli się w sierpniu 2021 roku na Malediwach. 29-latek wręczył uczestniczce Top Model 1,5 karatowy pierścionek, który miał kosztować 200 tysięcy złotych.

Śluby 2022 – które gwiazdy szykują się do ceremonii? >> 

Roger Salla – kim jest ukochany Karoliny Pisarek?

Roger Salla jest synem Marka Salli – biznesmena i milionera.

Narzeczony Karoliny Pisarek był związany ze sportem. Według dostępnych informacji, Roger Salla grał  na pozycji obrońcy w drużynach juniorów m.in. niemieckich klubów, takich jak VfL Obereiseshen i SV Leingarten, oraz w Legii Warszawa. Jakiś czas temu zawiesił karierę piłkarską.

Roger Salla nie porzucił jednak sportu na dobre – ćwiczy boks, a na jednym z treningów poznał swoją przyszłą żonę.

Roger Salla studiował na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz na University of Bradford, specjalizując się w zarządzaniu przedsiębiorstwem międzynarodowym. Roger Salla jest wiceprezesem ds. finansów firmy z branży e-commerce, która należy do jego ojca.

Andziaks pokazała swój wieczór panieński. Było hucznie! [WIDEO] >> 

Roger Salla – Instagram

Roger Salla prowadzi profil na Instagramie @rogeiro20. W momencie publikacji tego artykułu obserwuje go tam ponad 100 tysięcy osób.

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama