Reklama
placeholder
News

Kasandra Zawal - kim jest nowa Miss Polski? Pracuje jako dziennikarka i śpiewa

Kasandra Zawal - kim jest nowa Miss Polski? Pracuje jako dziennikarka i śpiewa

fot. YouTube.com/Polsat

Reklama
Reklama
placeholder

Miss Polski 2024 została wybrana. Tytuł najpiękniejszej otrzymała pochodząca z Wielkopolski Kasandra Zawal.

Miss Polski 2024: finalistki. One zawalczą o tytuł najpiękniejszej Polki >>

Kasandra Zawal - ile ma lat i kim jest?

Kasandra Zawal ma 28 lat i pochodzi z miejscowości Bierzglinek niedaleko Wrześni. Na co dzień mieszka jednak w Warszawie, gdzie pracuje jako dziennikarka dla jednej z największych redakcji w Polsce.

Kasandra Zawal - co robi?

Na jej profilach społecznościowych można się dowiedzieć, że jest edytorką treści o tematyce luksusowej i lifestylowej w kilku popularnych serwisach on-line. Przeprowadza wywiady z ambasadorami marek, influencerami, gwiazdami i ekspertami.

Kasandra pisze najczęściej o tematyce lifestylowej, zdrowotnej i urodowej, chociaż przyznaje, że najbliższa jest jej problematyka społeczna.

Krzysztof Rutkowski sprzedaje swój pałac. Cena jest zaporowa >>

Kasandra Zawal - muzyka

Kasandra Zawal śpiewa odkąd pamięta i jest to jej największa pasja. Jej talent wokalny był doceniany na ogólnopolskich konkursach wokalnych już w czasach nastoletnich. Od kilku miesięcy razem ze swoim przyjacielem wspólnie tworzą muzykę. Utworu Świąteczna lekkość bytu - Kasandra Zawal & Tomasz Wacikowski możecie posluchać na samym dole artykułu.

Miss Polski 2024 - gala

Jubileuszową z okazji 35-lecia konkursu galę Miss Polski 2024 poprowadzili Krzysztof Ibisz, Ilona Krawczyńska i Aleksander Sikora. Muzycznymi gwiazdami wieczoru byli Nick Sinckler, uczestnik programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, który zaśpiewał utwór Love Generation oraz Love Never Felt So Good w duecie z Sabiną Jeszką, a także Margaret z hitem Tańcz Głupia i Kamil Bednarek z piosenką Chwile jak te.

Zdjęcie Justina Timberlake z aresztu trafiło do galerii sztuki. Można je sobie kupić >>

W top 5 konkursu znalazły się Karolina Grabowska (województwo podlaskie, IV Wicemiss), Zuzanna Śladowska (województwo mazowieckie, II Wicemiss), Zuzanna Balonek (województwo małopolskie, III Wicemiss) i Weronika Kietlińska (województwo warmińsko-mazurskie, I Wicemiss). Miss Widzów Polsatu 2024 została Magdalena Batko (województwo świętokrzyskie).

Świąteczna lekkość bytu - Kasandra Zawal & Tomasz Wacikowski 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama