Reklama
placeholder
News

Kasia Nast zaprasza na warsztat z masażu penisa. Wykona go na swoim partnerze

Kasia Nast zaprasza na warsztat z masażu penisa. Wykona go na swoim partnerze

fot. Instagram: @kasianast

Reklama
Reklama
placeholder

Kasia Nast od niedawna pomaga kobietom odnaleźć spokój i harmonię w życiu. Infuencerka niedawno wpadła na pomysł, aby zorganizować specjalne warsztaty na temat odkrywania kobiecości i seksualności. Kasia Nast ma zamiar zaprezentować na nich między innymi masaż penisa, który wykona na swoim partnerze. Co jeszcze znalazło się w programie warsztatów i kiedy się obędą?

Energetyki nie dla osób poniżej 18 lat. Grzywna za sprzedaż jest niemała >>

Kasia Nast: warsztaty z masażu penisa

Kasia Nast jest polską influencerką oraz byłą partnerką między innymi Aleksandra Barona. Jakiś czas temu kobieta zasłynęła z tego, że namalowała obraz własną krwią menstruacyjną. Kobieta stwierdziła, że namalowała go z intencją wybaczenia sobie każdej chwili, kiedy podczas okresu czuła się nieczysta. Poza tym Kasia Nast często dzieliła się w mediach społecznościowych relacjami ze swoich egzotycznych podróży, a w 2018 roku ogłosiła, że przeszła przebudzenie duchowe. W związku z tym postanowiła przeprowadzić się z Warszawy na Bali, aby rozpocząć nowe życie. Kasia Nast obecnie wykorzystuje swoje doświadczenie, aby pomagać innym kobietom się przebudzić i odnaleźć swoją wewnętrzną Boginię, aby móc żyć w spokoju i harmonii, podobnie jak ona sama.

Brat Beyonce, który kiedyś był bezdomny, mieszka tuż obok gwiazdy. Jego matka komentuje posiadłość piosenkarki >>

Na początku lipca 2023 roku influencerka poinformowała swoje obserwatorki w mediach społecznościowych, że ma zamiar zorganizować dla nich specjalne warsztaty pod tytułem Odkryj moc kobiecości i seksualności. Uczestniczki warsztatów będą mogli dowiedzieć się między innymi jak odpowiednio wykonać masaż penisa zwany masażem lingam. Kasia Nast poinformowała na swoim profilu na Instagramie, że ma zamiar wykonać go przy kursantkach na swoim partnerze:

Mój partner będzie tylko i wyłącznie na masażu lingam, a tak będziemy same. Taki jest mój plan, tak mam też ustalone ze swoim partnerem, który wyraził na to zgodę i chęć, natomiast jeżeli na warsztacie okazałoby się, że będzie to dla was za dużo, wtedy zrobimy na ubranym.

Poza nauką masażu penisa uczestniczki warsztatów Kasi Nast będą miały okazję wziąć udział w kilku rytuałach. W programie znalazły się między innymi: rytuał spalenia wstydu i winy oraz rytuał gliny. Ponadto uczestniczki dowiedzą się między innymi, dlaczego dawanie sobie przyjemności jest ważne i będą miały okazję wziąć udział w tańcu bez ubrań. Kasia Nast zapewnia, że uczestniczki będą mogły w każdej chwili skorzystać z pomocy psycholog obecnej na miejscu. 

Warsztaty Kasi Nast pod tytułem Odkryj moc kobiecości i seksualności zostały zaplanowane na 21, 22 i 23 lipca 2023 roku i kosztują 1699 złotych od osoby. W cenie karnetu znajduje się nocleg oraz wyżywienie w malowniczym ośrodku pod Warszawą. 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama