News

Nowa najgorętsza para show-biznesu potwierdzona! Ale niespodzianka

Nowa najgorętsza para show-biznesu potwierdzona! Ale niespodzianka

Fot. Instagram.com/remigiuszmroz

Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz są razem! Najlepsi polscy pisarze kryminałów potwierdzili oficjalnie swój związek i… pogratulowali fanom spostrzegawczości. Z pewnością to będzie bardzo gorąca para polskiego show-biznesu!

Julia Wieniawa i Baron razem na wakacjach! Zdradziły ich zdjęcia >> 

Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz są razem

Plotki o związku Katarzyny Bondy i Remigiusza Mroza krążyły od jakiegoś czasu. Niedawno pozowali nawet wspólnie do zdjęć podczas gali rozdania nagród kulturalnych, ale nic nie zdradzało, że łączy ich coś więcej. Przypuszczano, że Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz pracują nad wspólną powieścią. Na Facebooku pisarz zdementował te plotki. Potwierdził jednak, że on i autorka serii o Saszy Załuskiej są w sobie zakochani:

Ze względu na to, że od jakiegoś czasu krążyły plotki o wspólnej książce, formalnie ten post ma służyć ich zdementowaniu, nieformalnie zaś...

Razem z Katarzyna Bonda pozdrawiamy! :) Dziękujemy za każde dobre słowo pod wspólnymi zdjęciami, każdy komentarz po wspólnych spotkaniach i inne miłe akcenty (tudzież za shipowanie, a jakże!). Starczy rzec, że wiedzieliście jeszcze przed nami i dostrzegaliście więcej niż my. ;)

Aby formalnościom stała się zadość, jeszcze to obiecane dementi: książki żadnej razem nie piszemy. Kasia dzielnie walczy ze swoją (jest na co czekać, gwarantuję!), ja zwyczajowo się obijam i prokrastynuję.

(I trochę jej przeszkadzam w robocie). ;)

#BondaRoztopiłaMroza #MrózChwyciłBondę #sezonnahashtagitrwa #mamihlapinatapai

David Guetta ma dużo młodszą dziewczynę! Pasują do siebie? >> 

Pod postem, oprócz komentarzy z gratulacjami od fanów, pojawiła się też odpowiedź samej Katarzyny Bondy: 

Wariat!!!!!!! – napisała.

Ale Twój własny. – odpowiedział Mróz.

Chyba już nie ma wątpliwości, że najpopularniejsi polscy pisarze kryminałów są w sobie bardzo zakochani. Na swoim prywatnym profilu na Facebooku kilka tygodni temu Remigiusz Mróz zmienił też status na „w związku” i oznaczył w nim Bondę.

Przypominamy, że Remigiusz Mróz jest autorem wielu powieści kryminalnych, m.in. serii o Joannie Chyłce. Serial Chyłka-Zaginięcie, który powstał na podstawie powieści, możecie oglądać od 30 marca na antenie TVN.

Życzymy im dużo szczęścia!

Uroczo razem wyglądają, prawda?

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj