Reklama
placeholder
News

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski chcą odszkodowania od Pauliny Smaszcz? Wiadomo na co mieliby je przeznaczyć

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski chcą odszkodowania od Pauliny Smaszcz? Wiadomo na co mieliby je przeznaczyć

fot. instagram.com/katarzynacichopek/paulina.smaszcz

Reklama
Reklama
placeholder

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są od pewnego czasu jedną z gorących par polskiego show-biznesu. Problemy z akceptacją ich związku wydaje się mieć jednak była żona prezentera, Paulina Smaszcz. Okazuje się, że kobieta już niebawem może sporo zapłacić przez swoje zachowanie.

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski zostali dziadkami. Pochwalili się w mediach społecznościowych >>

Paulina Smaszcz nie przestaje komentować związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski potwierdzili przypuszczenia swoich fanów w październiku 2022 roku, gdy ogłosili, że rzeczywiście są parą. Od tamtej pory chętnie chwalą się swoim związkiem. Choć publiczne pokazywanie uczuć może być trudne dla byłych partnerów, można okazywać to na różne sposoby. Była żona Macieja Kurzajewskiego, z którą był związany w latach 1996-2020, otwarcie i chętnie komentuje jego nowy związek. Zdaje się, że prezenter i jego nowa partnerka mają już tego powoli dość.

Brat Wiktorii Gąsiewskiej nazwał Adama Zdrójkowskiego 'miękką fają'. Aktorka zareagowała >>

Czarę goryczy miała przelać niedawna wypowiedź Pauliny Smaszcz dla portalu Plotek, mimo wcześniejszych zapewnień, że nie będzie już komentować sytuacji życiowej Macieja Kurzajewskiego:

Może wreszcie ktoś zauważy, że poziom zakłamania tej pary osiągnął taki szczyt manipulacji i okłamywania społeczeństwa jak ich pracodawca oraz agresywny portal plotkarski promujący pod niebiosa tę kłamliwą parę zdrajców. Ręka rękę myje. A teraz po raz kolejny możecie na mnie wylewać wiadro pomyj. Jako była żona, kochająca matka i dojrzała kobieta w tym kraju, już się przyzwyczaiłam. Nie zabronicie mówić mi prawdy i stawać w obronie mojej rodziny.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski z pozwem przeciwko Paulinie Smaszcz?

Jak poinformował portal Super Express, Maciej Kurzajewski miał złożyć pozew przeciwko byłej żonie, w którym domaga się 100 tysięcy złotych odszkodowania. Podobny wniosek do sądu miała złożyć także Katarzyna Cichopek. Pieniądze mają zostać przekazane na cele charytatywne. Jak ujawnił informator portalu:

Nie chcą komentować słów Pauliny, by nie wchodzić w nią w dyskusje. Złożyli pozwy. Domagają się przeprosin i odszkodowania na cele charytatywne. Na pomoc ofiarom przemocy.

Gerard Pique zapytany o piosenkę Shakiry. Stanowcza reakcja >>

Do sprawy odniosła się także sama Katarzyna Cichopek. W rozmowie z Super Expressem potwierdziła, że sprawą zajmują się prawnicy:

Nie komentuję. Sprawą zajmują się prawnicy. Ja skupiam się na swoim życiu i pracy. Przede mną mnóstwo wyzwań i nowych projektów. Już niebawem premiera moich kosmetyków YA Naturalna.
 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama