Reklama
placeholder
News

Katy Perry miała myśli samobójcze. Opowiedziała dlaczego

Katy Perry miała myśli samobójcze. Opowiedziała dlaczego

Fot. Instagram.com/katyperry

Reklama
Reklama
placeholder

Katy Perry miała myśli samobójcze. Opowiedziała dlaczego. Co wydarzyło się w życiu amerykańskiej piosenkarki?

Justin Bieber żąda GIGANTYCZNEGO odszkodowania za oskarżenie o molestowanie >>   

Katy Perry myślała o samobójstwie 

Jakiś czas temu Katy Perry udzieliła wywiadu dla CBC Radio One SiriusXM. W czasie rozmowy 35-letnia wokalistka przyznała, że w 2017 roku przeszła załamanie i myślała o samobójstwie. Powodem jej problemów było rozstanie z Orlando Bloomem oraz złe wyniki płyty Witness, która została wydana 3 lata temu. 

Wspinałam się po szczeblach kariery, szłam w górę, w górę i w górę, a potem coś się zmieniło. Na pierwszy rzut oka to nie było nic wielkiego, ale dla mnie to był wstrząs. To dosłownie złamało mnie na pół. Dodatkowo zerwałam z moim chłopakiem, który dzisiaj jest ojcem naszego dziecka. Byłam podekscytowana wydaniem płyty, ale recenzje nie były dobre, więc po prostu się rozbiłam – cytują wypowiedź artystki portale, m.in. CNN i People.

Wersow i Friz pokazali nowego pieska. Fani alarmują, że pochodzi z pseudohodowli >> 

Wykonawczyni takich singli jak Daisies, Dark Horse, Roar czy I Kissed A Girl zdradziła, że tym co pomogło jej wyjść na prostą były wdzięczność i wiara.

Wdzięczność jest prawdopodobnie tym, co uratowało mi życie, gdyby nie ona, pewnie pogrążyłabym się we własnym smutku i po prostu poszła o krok dalej... (…) Jeśli jest naprawdę bardzo ciężko, spaceruję i powtarzam: „Jestem wdzięczna, jestem wdzięczna!”. (…) To było dla mnie bardzo ważne doświadczenie, odnalazłam siebie na nowo. Teraz moje życie jest bardziej wymiarowe, nie jestem już tylko gwiazdą muzyki pop – mówiła Katy Perry.

Katy Perry niedługo zostanie mamą córeczki. W marcu 2020 roku wokalistka ogłosiła, że ona i Orlando Bloom spodziewają się pierwszego dziecka za pomocą teledysku do piosenki Never Worn White. W 2019 roku Perry i Bloom zaręczyli się.

Jeśli zmagacie się z problemami, z którymi nie możecie sobie poradzić, lub znacie kogoś, kto ma takie problemy, skontaktujcie się z telefonem zaufania:

116 123 - bezpłatny kryzysowy telefon zaufania,

116 111  - bezpłatny kryzysowy telefon dla dzieci i młodzieży.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama