News

Katy Perry śpiewa w reklamie popularnej platformy. Zobaczcie wideo

Katy Perry śpiewa w reklamie popularnej platformy. Zobaczcie wideo

fot. youtube.com/Pyszne.pl

Katy Perry zaśpiewała w reklamie marki Pyszne.pl, która jest częścią Just Eat Takeaway.com. Nowa kampania jest kontynuacją kampanii, w której udział wziął Snoop Dog, wyświetlanej w Wielkiej Brytanii, Australii i Kanadzie. Użyte w niej hasło Did Somebody Say, czyli Czy ktoś powiedział, było łatwe do zapamiętania i szybko weszło do języka potocznego.

Formuła reklamy została rozszerzona także na inne rynki, gdzie działa firma Just Eat Takeaway.com, a co za tym idzie można ją oglądać także w Polsce.

Carla Fernandes – Amigo to hit latino. Jej inna piosenka trafiła na soundtrack do 365 dni >>

Katy Perry w reklamie Pyszne.pl

Reklama pokazuje Katy Perry spędzającą czas w rezydencji wyglądającej jak ogromny, bajkowy dom dla lalek. Do jej drzwi puka kurier, który dostarcza jej jedzenie, co rozpoczyna szaloną podróż po świecie artystki, gdzie można zobaczyć między innymi wyszukane stroje, lalki grające na pianinie i wspaniałe dania na każdą okazję. 

Rihanna urodziła! Ona i ASAP Rocky zostali rodzicami pierwszego dziecka >>

Tekst piosenki Katy Perry odnosi się do różnych rodzajów kuchni i dań, co ma odzwierciedlać wzrost popytu na posiłki dostarczane do domu, także w przypadku śniadań czy lunchów, które tradycyjnie nie są kojarzone z jedzeniem na wynos. 

Jak powiedziała Katarzyna Makowska, senior marketing lead w Pyszne.pl: 

Kampania „Czy ktoś powiedział” niesie za sobą przesłanie, że Pyszne.pl jest odpowiedzią na wszelkie kulinarne zachcianki. Mamy nadzieję, że zbuduje ona więź z odbiorcami, a także zdobędzie uznanie dla marki w tej bardzo konkurencyjnej branży.

Spot z piosenką Kary Pery jest dostępny na kanale YouTube, telewizji, radiu, a także w mediach społecznościowych.

Katy Perry – informacje

Katy Perry jest popularną piosenkarką. Do jej najbardziej znanych utworów należą między innymi: When I'm Gone, Feels, Unconditionally, Roar, Dark Horse, Harleys in Hawaii, Last Friday Night, Part of Me, Hot n Cold czy The One That Got Away

Prywatnie Katy Perry jest związana z aktorem Orlando Bloomem. W 2020 roku para doczekała się córki Daisy Dove Bloom. 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.