Reklama
placeholder
News

Kazik Staszewski trafił do szpitala podczas trasy Kultu w Niemczech. Zespół wydał oświadczenie

Kazik Staszewski trafił do szpitala podczas trasy Kultu w Niemczech. Zespół wydał oświadczenie

fot. Facebook: Kult

Reklama
Reklama
placeholder

Kazik Staszewski, czyli lider zespołu Kult, trafił do szpitala. Jego koledzy z zespołu poinformowali o odwołaniu najbliższych koncertów w Niemczech. 

Jared Leto o występie z Krzysztofem Zalewskim. 'Trzeba mu oddać szacunek' >>

Kazik Staszewski w szpitalu. Koncertu Kultu odwołane

Najbliższe koncerty zespołu Kult w Berlinie i Hamburgu zostały odwołane. 59-letni Kazik Staszewski trafił do szpitala. Członkowie zespołu uspokajają, że koncerty odbędą się  w innym terminie, a fani, którzy kupili bilety, mogą być pewni, że pozostaną one ważne na nowe daty. Nie wiadomo jeszcze, dlaczego Kazik Staszewski trafił do szpitala. Członkowie zespołu Kult przekazali tylko, że stan muzyka jest stabilny.

Zespół Kult poinformował o hospitalizacji Kazika Staszewskiego w mediach społecznościowych:

UWAGA❗️PILNE ❗️UWAGA ❗️PILNE ❗️ Z uwagi na dzisiejszą hospitalizację Kazika najbliższe koncerty w HAMBURGU i BERLINIE są ANULOWANE i zostaną przeniesione na inny termin. Jak tylko będziemy znać nowe daty, to zaraz poinformujemy. Bilety oczywiście zachowują ważność. Stan Kazika jest stabilny, ale niestety uniemożliwia wykonanie koncertów w najbliższych dniach. Bardzo nam przykro z tego powodu, życzymy Kazikowi jak najszybszego powrotu do pełni sił i zdrowia, a Was drodzy prosimy o cierpliwość i zrozumienie.

Skórzana kurtka Michaela Jacksona i inne rekwizyty od światowych gwiazd trafią na aukcję. Co można kupić? >>

Menadżer artysty również nie chciał zdradzić, z jakiego powodu Kazik Staszewski trafił do szpitala. W rozmowie z Onetem uspokoił jednak, że życie muzyka nie jest zagrożone:

To sprawy prywatne, nic więcej nie powiem. Mogę jedynie dodać, że nie ma zagrożenia życia. Na pewno Kazik, jak przekazaliśmy, nie może uczestniczyć w najbliższych koncertach.

Kazik Staszewski jest liderem zespołu Kult od 1982 roku. Poza muzykiem w składzie zespołu znajdują się: Piotr Morawiec, Janusz Grudziński, Ireneusz Wereński, Tomasz Goehs, Janusz Zdunek, Tomasz Glazik Wojciech Jabłoński i Jarosław Ważny.

[AKTUALIZACJA 15.10.2023]

Dziennikarz Robert Mazurek przekazał na swoim profilu na Twitterze, że Kazik Staszewski przeszedł zabieg i wrócił już w domu:

A tymczasem pan Kazimierz Staszewski, pieśniarz, już w domu. Nieco obolały po zabiegu, ale trzyma się dobrze. Śpiewa, tańczy, recytuje.

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama