News

Kelly Osbourne już tak nie wygląda. Schudła prawie 40 kilogramów!

Kelly Osbourne już tak nie wygląda. Schudła prawie 40 kilogramów!

Fot. YouTube.com/Nicki Swift

Kelly Osbourne już tak nie wygląda. Córka Ozzy’ego Osbourne’a z Black Sabbath schudła prawie 40 kilogramów! Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia.

Kylie Jenner ma 23 lata! Pamiętacie jak wyglądała kiedyś? >>

Kelly Osbourne zaczynała karierę w show-biznesie od występów w programie Rodzina Osbourne’ów. Córka Ozzy’ego i Sharon ma za sobą trudną przeszłość. Jako nastolatka walczyła z uzależnieniami i zaburzeniami odżywiania.

Kelly Osbourne próbowała swoich sił jako piosenkarka, aktorka, a nawet tancerka. 35-latka ma na swoim koncie trzy albumy studyjne. Ostatni – Sleeping in the Nothing – ukazał się w 2005 roku.

Córka lidera zespołu Black Sabbath wystąpiła też m.in. w takich produkcjach jak The Town That Boars Me czy Life As We Know It. W 2002 roku pojawiła się w filmie komediowym Austin Powers i Złoty Członek.

W 2009 roku Kelly Osbourne była uczestniczką programu Dancing with the Stars. W parze z Louisem van Amstelem zajęła 3. miejsce.

Syn Beckhamów wziął sekretny ślub?! Oto dowód >>

Kelly Osbourne – metamorfoza

Kelly Osbourne jest aktywna w mediach społecznościowych. Na zdjęciach, które pojawiają się na profilu @kellyosbourne możemy podziwiać ogromną metamorfozę, którą przeszła gwiazda. 35-latka nie zrezygnowała z odważnych fryzur i stylizacji, ale bardzo schudła. W komentarzu do jednego z najnowszych selfie córka Ozzy’ego Osbourne’a zdradziła, że zrzuciła około 40 kilogramów! Mówi się, że spektakularna zmiana wyglądu 35-latki to nie tylko zasługa diety, lecz także zabiegów medycyny estetycznej.

Zobaczcie nowe zdjęcia Kelly Osbourne. Poznalibyście ją?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Today I’m feeling #Gucci 💜❤️

Post udostępniony przez Kelly Osbourne (@kellyosbourne)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Love you guys 😝

Post udostępniony przez Kelly Osbourne (@kellyosbourne)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ok now I’m feeling this look... 💜💜💜 #quarantineHair #DIY

Post udostępniony przez Kelly Osbourne (@kellyosbourne)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy #TurbanTuesday I was feeling the animal print because of all the #TigarKing madness so... I made this turban out of a scarf my mum got me for Christmas a few years ago. Remember ladies and gentlemen we all have roots right now... it is important that we stay home and adhere to these stay at home orders. Please DONT ask your hair dressers to make exceptions for you. We need to keep everybody safe at this time. Embrace your true beauty and wear a turban. If you don’t know how to make one look for the tutorial I posted last week on my grid. This post is only meant to spread love, beauty and positivity. Stay home. Stay safe. I love you all 💜 ps don’t forget to post with the #turbantuesday so I can repost for gorgeous faces on my story!!!!

Post udostępniony przez Kelly Osbourne (@kellyosbourne)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Much better!!

Post udostępniony przez Kelly Osbourne (@kellyosbourne)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.