Reklama
placeholder
News

Kendrick Lamar udaje Kanyego Westa w nowym klipie

Kendrick Lamar udaje Kanyego Westa w nowym klipie

fot. YouTube.com/Kendrick Lamar

Reklama
Reklama
placeholder

Kendrick Lamar wraca! Ostatni album artysty, pt. Damn, wyszedł w 2017 roku. Amerykański raper przez wielu jest uważany za jednego z najbardziej kreatywnych artystów w historii, a jego najnowszy teledysk zdaje się to udowadniać. 

Ukraina wygra Eurowizję 2022? O czym jest piosenka Stefania? >>

Kendrick Lamar: nowa piosenka The Heart Part 5

Utwór The Heart Part 5 Kendricka Lamara to nie tylko przyciągający tekst, świetna muzyka i niepodrabialne flow, lecz także klip, którego prawdopodobnie nikt się nie spodziewał. Za tworzenie wideo odpowiedzialne było studio twórców South Parku.

Na pierwszy rzut oka w teledysku jest sam Kendrick Lamar, stojący na bordowym tle. Po chwili jednak jego twarz przemienia się w twarze innych znanych osób z show-biznesu. W ten sposób w ciągu niecałych 6 minut „rapują dla nas”: OJ Simpson, Kobe Bryant, Kanye West, Jussie Smollett, Nipsey Hussle, a także Will Smith. (Kendrick Lamar jako Kanye West pojawia się w 1:54 minucie). 

To wszystko dzięki technologii deepfake, która staje się coraz dokładniejsza. Kendrick Lamar, jako pierwszy mainstreamowy raper, pokazuje nam to w swoim teledysku. 

Julia Żugaj z Team X nagrała piosenkę Wiosenny Bez. Ma hit? >>

Kendrick Lamar: nowa płyta

Nowe wydawnictwo Kendricka Lamara pt. Mr. Morale & the Big Steppers zostało zapowiedziane na 13 maja 2022 roku. 

Zobaczcie teledysk do The Heart Part 5!

 

 

 

Reklama
placeholder
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama