Reklama
placeholder
News

Kevin Jonas jest po operacji wycięcia nowotworu. Zaapelował do fanów

Kevin Jonas jest po operacji wycięcia nowotworu. Zaapelował do fanów

fot. Instagram: @kevinjonas

Reklama
Reklama
placeholder

Kevin Jonas jakiś czas temu dowiedział się, że ma raka skóry. Wokalista musiał przejść operację, o czym poinformował fanów na swoim profilu na Instagramie. 

Kevin Jonas jest kojarzony przede wszystkim ze swoich występów w zespole Jonas Brothers, który w 2005 roku stworzył wraz ze swoimi braćmi - Nickiem i Joe. Wspólnie wykonali hity takie jak S.O.S., Waffle House, Hold On czy Paranoid. W życiu prywatnym Kevin Jonas doczekał się dwóch córek wraz ze swoją żoną Danielle Deleasa, z którą wziął ślub w 2009 roku. Wokalista - podobnie jak jego bracia - do dziś ma miliony fanów. Przypominamy, że Jonas Brothers wystąpią w Krakowie 16 października 2024 roku. Fani Kevina Jonasa mogą śledzić jego profil na Instagramie. 36-latek niedawno podzielił się niepokojącym wpisem, za którego sprawą przekazał, że wykryto u niego raka podstawnokomórkowego, czyli rodzaj złośliwego nowotworu skóry. 

Koncert Jonas Brothers w Krakowie przełożony! Jest nowa data >>

Kevinowi Jonasowi wycięto zmianę nowotworową. Pokazał wideo ze szpitala

Kevin Jonas 12 czerwca 2024 roku opublikował na swoim profilu na Instagramie nagranie ze szpitala, na którym ogłosił, że czeka go operacja wycięcia nowotworu:

Dzisiaj wytną mi raka podstawnokomórkowego z mojej głowy. Tak, ten mały gość [pieprzyk] to rak skóry, którzy zaczął robić się coraz większy. Teraz muszę przejść operację, aby go usunąć. 

Księżna Kate przechodzi chemioterapię. Wiadomo, w jakim jest obecnie stanie >>

W dalszej części nagrania Kevin Jonas pokazał, jak wyglądał po operacji i powiedział, że niedługo pojedzie do domu. W jego opisie wokalista zaapelował do fanów, aby ci nie pozostawali obojętni na swoje własne pieprzyki:

Uprzejmnie przypominam, abyście badali zmiany skórne 🙏

Portal CNN postanowił skontaktować się z ekspertką odnośnie nowotworów skóry. Leany Wen z George Washington University przekazała, że rak podstawnokomórkowy to jeden z najczęściej występujących nowotworów skóry, który może przypominać przeźroczysty i wypukły guzek. Najczęściej występuje on na obszarach ciała silnie narażonych na działanie słońca takich jak szyja i głowa. 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama