News

Britney Spears i Sam Asghari: ślubne zdjęcia robił im Polak. Kim jest Kevin Ostajewski?

Britney Spears i Sam Asghari: ślubne zdjęcia robił im Polak. Kim jest Kevin Ostajewski?

fot. Instagram.com/britneyspears

Ślubne zdjęcia Britney Spears i Sama Asghariego robił Polak. Tworzył też wideo z ceremonii i wesela. Jak do tego doszło i kim jest Kevin Ostajewski?

Britney Spears właśnie wzięła ślub! Była afera z eksmężem, interweniowała policja >>

Britney Spears i Sam Asghari od niedawna są małżeństwem. Na Instagramie można podziwiać zdjęcia z ceremonii, którymi „księżniczka popu” oraz jej mąż podzielili się z fanami.

Na ślubie Britney Spears i Sama Asghariego nie zabrakło polskiego akcentu, bo za sesję państwa młodych był odpowiedzialny pochodzący z Polski fotograf, Kevin Ostajewski.

Britney Spears i Sam Asghari: Polak na ślubie. Kim jest Kevin Ostajewski? 

Sam Asghari jest moim kolegą, którego poznałem parę lat temu i pracowałem dla niego jako filmowiec. To on razem z Britney zaproponowali mi, abym robił zdjęcia i nagrania z ich wesela – zdradził Kevin Ostajewski w wywiadzie dla portalu Plejada.

Madonna i Britney Spears znów się pocałowały! Odświeżyły dawny skandal [FOTO] >> 

Kevin Ostajewski mieszka w USA od 2011 roku. Skończył szkołę średnią w Chicago i zaczął robić filmy z osobami uprawiającymi fitness. Później wyjechał do Los Angeles, gdzie pracował z influencerami. Kevin Ostajewski na stałe współpracuje z Paris Hilton, która zatrudniła go z polecenia. Fotograf jest personalnym operatorem kamery celebrytki. Podróżuje z nią wszędzie od 4 lat.

Kevin Ostajewski pracował przy weselu Paris Hilton, przez 7 tygodni był z gwiazdą i jej mężem w podróży poślubnej.

Kevin Ostajewski – Instagram

Polski fotograf współpracujący ze światowymi gwiazdami prowadzi profil na Instagramie @kevinostaj. Tam ma blisko 330 tysięcy obserwujących.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.