Reklama
placeholder
News

Britney Spears właśnie wzięła ślub! Była afera z eksmężem, interweniowała policja

Britney Spears właśnie wzięła ślub! Była afera z eksmężem, interweniowała policja

Fot. Instagram.com/britneyspears

Reklama
Reklama
placeholder

Britney Spears i Sam Asghari wzięli ślub! Niestety podczas ceremonii doszło do nieprzyjemnego incydentu z udziałem byłego męża wokalistki. Mężczyzna został aresztowany. 

Britney Spears była w ciąży. Poinformowała o jej stracie >> 

Britney Spears i Sam Asghari małżeństwem

Britney Spears i jej partner, o 12 lat młodszy Sam Asghari, pobrali się w czwartek 9 czerwca 2022 roku w posiadłości artystki w Los Angeles. Według doniesień zagranicznych mediów, na ślubie pary było około 60 osób, m.in. Paris Hilton, Donatella Versace i Drew Barrymore. Zaproszenia na ceremonię mieli natomiast nie otrzymać rodzice i siostra Britney Spears.

Britney Spears ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. W latach 2004-2007 była żoną Kevina Federline’a, z którym ma dwóch synów – Seana Prestona i Jaydena.

Pierwszy mąż Britney Spears to Jason Allan Alexander. Pobrali się w 2004 roku w Las Vegas. Małżeństwo zostało anulowane po 55 godzinach.

Naga Britney Spears znowu w sieci. Dlaczego wrzuca takie zdjęcia? Ekspert komentuje [18+] >> 

Britney Spears – ślub z Samem Asgharim. Były mąż zakłócił ceremonię

Pierwszy mąż Britney Spears wtargnął na teren jej posiadłości. Jason Alexander miał szukać pary młodej i powtarzać, że „jest pierwszym i jedynym mężem” Spears.  Mężczyzna wszedł do domu gwiazdy. Całe zajście pokazał na live na Instagramie.

Sprawa została zgłoszona na policję, jak informuje m.in. magazyn People, były mąż Britney Spears został aresztowany. Jason Alexander miał usłyszeć zarzut wtargnięcia oraz wandalizmu.

Świadkowie mieli relacjonować dziennikarzom, że Britney Spears „była wstrząśnięta”, ale nie chciała przekładać ślubu z Samem Asgharim.

Britney kontra Spears: 5 najważniejszych faktów z dokumentu o wokalistce >> 

Przypomnijmy, że Britney Spears i Sam Asghari poznali się w 2016 roku na planie teledysku do piosenki Slumber Party. Jesienią 2021 roku 28-letni aktor i model oraz piosenkarka zaręczyli się.

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama