News

Khaby Lame: ile zarabia słynny tiktoker? Chce zagrać w filmie

Khaby Lame: ile zarabia słynny tiktoker? Chce zagrać w filmie

fot. YouTube.com/TikTok Famous

Ile zarabia Khaby Lame? Na TikToku jego profil obserwuje… 149,5 miliona osób! Być może o tym nie wiedzieliście, ale 22-latek chciałby zostać aktorem.

Maffashion i Khaby Lame razem w reklamie! Jak wyszło? >> 

W czerwcu 2022 roku Khaby Lame został uznany za najchętniej obserwowanego twórcę na TikToku. Wyprzedził Charli D'Amelio, która była pierwsza na świecie.

Khaby Lame został gwiazdą TikToka w krótkim czasie. Zaczął nagrywać w marcu 2020 roku z powodu nudy. Influencer pochodzi z Senegalu, ale mieszka we Włoszech.

Khaby Lame zdobył popularność dzięki filmikom, na których parodiuje lifehacki. Jego znakiem rozpoznawczym jest gest rozłożenia rąk.

Khaby Lame – ile zarabia?

Fortune Khaby Lame ujawnił, że może zarobić do 750 000 dolarów za „polubienia” filmu, co, tylko z wyświetleń, pozwalałoby mu zarobić 10 milionów dolarów w 2022 roku.

BeReal: co to? Aplikacja podbija internet >>

Większość zarobków tiktokera ma pochodzić ze współprac z markami. Szacuje się, że Lame otrzymuje średnio około 400 000 dolarów za materiał, który tworzy dla danej firmy.

Khaby Lame powiedział w Fortune, że ma nadzieję, że kiedyś zdobędzie Oscara.

Jakiś czas temu Khaby Lame mówił TMZ, że to nie kariera tiktokera, ale aktorstwo jest jego ostatecznym celem. Ma nadzieję, że w przyszłości wystąpi w filmie z Willem Smithem.

Obserwujecie Khaby’ego na TikToku?

 

@khaby.lame Ficou muito simples 🤲🏿😁 (It was easy!) 🤲🏿😁 #learnfromkhaby #learnontiktok @TikTok @tiktok creators ♬ original sound - Khabane lame

 

@khaby.lame Ahhhhh wooooww 🤷🏿‍♂️ 😑 Khaby Move is Back! 😏 #learnfromkhaby #learnontiktok @TikTok @tiktok creators @lindagonzales686 ♬ original sound - Khabane lame

 

@khaby.lame Please answer 🥹 ahaha PS: All my respect for fireman 👨‍🚒❤️ #learnfromkhaby #learnontiktok @TikTok @tiktok creators #respectfireman #fireman ♬ original sound - Phoebe

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.