News

Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się. Raper odpowiedział na pozew

Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się. Raper odpowiedział na pozew

Fot. Instagram.com/kimkardashian

O tym, że Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się, mówi się od dłuższego czasu. Teraz pojawiły się informacje o odpowiedzi rapera na pozew.

Klaudia Halejcio wybrała imię dla dziecka. Znacie je z lektury szkolnej >>

Kim Kardashian i Kanye West – rozwód

Doniesienia o kryzysie w związku muzyka i bohaterki show Z Kamerą u Kardashianów docierały do mediów od dawna. O tym, że Kim Kardashian i jej mąż nie mogą się porozumieć głośno było m.in. w czasie kampanii wyborczej Kanye Westa na prezydenta USA.

Na początku 2021 roku świat obiegła wiadomość o rozstaniu pary. Celebrytka miała złożyć pozew o rozwód 19 lutego.

Kanye West – odpowiedź na pozew rozwodowy

Jak podają portale, Kanye West niedawno złożył sądzie odpowiedź na pozew rozwodowy Kim Kardashian. Jak czytamy na bbc.com, raper zgodził się, że powodem zakończenia związku są „niemożliwe do pogodzenia różnice”. Nie będzie domagał się też alimentów od swojej żony. Przez całe małżeństwo West i Kardashian dysponowali osobnym majątkiem, co wynika z podpisanej intercyzy.

Po rozwodzie Kim Kardashian i Kanye West mają sprawować wspólną opiekę nad dziećmi. Para ma ich czworo – 7-letnią North, 5-letniego Sainta, 3-letnią Chicago i rocznego Psalma.

Khloe Kardashian bez retuszu. Gwiazda chce usunięcia tego zdjęcia >>

Przypomnijmy, że Kim Kardashian i Kanye West wzięli ślub w maju 2014 roku.

40-letnia gwiazda ma za sobą już dwa rozwody. W 2004 roku oficjalnie zakończyła związek z producentem muzycznym Damonem Thomasem, a w 2011 roku rozwiodła się z Krisem Humphriesem. Jej małżeństwo z koszykarzem rozpadło się po 72 dniach.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.