News

Khloe Kardashian bez retuszu. Gwiazda chce usunięcia tego zdjęcia

Khloe Kardashian bez retuszu. Gwiazda chce usunięcia tego zdjęcia

Fot. YouTube.com/Clevver News

Jak Khloe Kardashian wygląda bez retuszu? Do internetu trafiło bardzo naturalne zdjęcie celebrytki. Gwiazda chce, żeby zniknęło z sieci.

Kourtney Kardashian nosi ubrania od Maffashion! Co wybrała? >> 

Siostry Kardashian mają miliony fanów na całym świecie. W mediach społecznościowych możemy podziwiać ich zdjęcia, na którym prezentują się idealnie. Mówi się, że gwiazdy show Z Kamerą u Kardashianów zawdzięczają swój wygląd operacjom plastycznym, a ich zdjęcia są retuszowane. W rzeczywistości ich wizerunek ma różnić się od tego, który możemy zobaczyć w sieci.

Khloe Kardashian – zdjęcie bez retuszu

Niedawno świat obiegła fotografia Khloe Kardashian, na której 36-latka wygląda inaczej niż na zdjęciach, które pojawiają się na Instagramie. Zdjęcie zostało zrobione nad basenem, a celebrytka ma na sobie bikini w panterkę.

Mówi się Khloe Kardashian chce usunięcia fotki z sieci i robi wszystko, żeby zniknęła jak najszybciej. Przedstawiciele gwiazdy twierdzą, że chodzi o prawa autorskie.

Tata Julii Wieniawy założył profil na Instagramie. Co tam pokazuje? >>

Zdjęcie zostało zrobione podczas prywatnego spotkania rodzinnego i omyłkowo opublikowane w mediach społecznościowych przez asystenta, który nie miał na to zgody. Khloe wygląda pięknie, ale właściciel praw autorskich ma prawo żądać usunięcia zdjęcia, które nie jest przeznaczone do publikacji – cytuje wypowiedź x Tracy Romulus, dyrektor ds. marketingu KKW dla Page Six, portal o2.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.