News

Kim Kardashian i Kanye West ROZWODZĄ SIĘ! „Nie byli w stanie w ogóle się porozumieć”

Kim Kardashian i Kanye West ROZWODZĄ SIĘ! „Nie byli w stanie w ogóle się porozumieć”

Fot. Instagram.com/kimkardashian

Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się! Jak podają portale, to koniec małżeństwa rapera i celebrytki.

Kamil Bednarek rozstał się z narzeczoną? Victoria zmieniła status związku >> 

Kim Kardashian i Kanye West wzięli ślub w maju 2014 roku. Mają czworo dzieci – 7-letnią North, 5-letniego Sainta, 2-letnią Chicago i rocznego Psalma.

O kryzysie w związku muzyka i bohaterki show Z Kamerą u Kardashianów mówiło się od dłuższego czasu. Informacje na ten temat pojawiały się m.in. w czasie kampanii wyborczej Kanye Westa na prezydenta USA.

Kim Kardashian i Kanye West – rozwód

Jak podają zagraniczne media, Kim Kardashian i Kanye West postanowili się rozstać. Mówi się, że 40-latka zatrudniła prawniczkę Laurę Wasser i prowadzi z mężem rozmowy ugodowe.

Kim Kardashian i Kanye West spędzili osobno Boże Narodzenie. Jak donosi informator Page Six, zrobili to po to, żeby uporządkować sprawy związane z separacją i rozwodem.

Dojdzie do rozwodu, bo Kim bardzo dorosła. Poważnie myśli o zostaniu prawniczką i swojej kampanii w sprawie reformy więziennictwa. Kanye mówi o kandydowaniu na prezydenta i ma inne szalone pomysły. (…) - twierdzi źródło portalu.

Pojawiły się też informacje, że to Kanye West ma dość rodziny Kardashianów i ich „celebryckiego życia”.

Kanye West rozwodzi się z Kim Kardashian? Niekontrolowane tweety rapera >> 

Ostateczna decyzja o rozwodzie miała zostać podjęta po kłótni, która miała miejsce w grudniu. 

Na początku grudnia doszło do straszliwej kłótni. Kanye zaatakował Kim werbalnie. Nie mogła się po tym pozbierać. Później nie byli w stanie w ogóle się porozumieć – podaje Pudelek.pl, powołując się na US Weekly.

Mówi się, że związek Kim Kardashian i Kanye Westa to przeszłość, jednak celebrytka nie złożyła jeszcze pozwu o rozwód ze względu na dobro dzieci.

Kim chce być pewna, że podejmuje właściwą decyzję dla swoich dzieci. Tu nie chodzi już o samo małżeństwo. Kim zawsze będzie zależało na Kanye, ale ich związek to już przeszłość. Kim skupia się teraz tylko na tym, co dobre dla dzieci. To dla niej bardzo trudna decyzja – mówi informator E! Online.

Kim Kardashian chciała usunąć ciążę. Kanye West miał wizję >> 

Żałujecie, że ich związek się rozpadł? 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.