Reklama
placeholder
News

Kim Kardashian ma własną bieliznę. Jej nazwa jest bardzo kontrowersyjna

Kim Kardashian ma własną bieliznę. Jej nazwa jest bardzo kontrowersyjna

Fot. Instagram.com/kimkardashian

Reklama
Reklama
placeholder

Kim Kardashian ma własną markę bielizny. Nazwa, którą wybrała dla niej celebrytka jest naprawdę kontrowersyjna. Dlaczego?

Kim Kardashian nie wstydzi się choroby skóry. Pokazała zdjęcie >> 

Kim Kardashian założyła markę Kimono

Niedawno Kim Kardashian pochwaliła się na Instagramie, że otwiera kolejny biznes. Celebrytka stworzyła własną markę bielizny modelującej. Jak sama przyznała, Kim projektuje bieliznę od 15. roku życia i zawsze chciała stworzyć projekty, które będą odpowiednie dla każdej kobiety, niezależnie od rozmiaru czy potrzeb. W końcu dopięła swego i już niedługo na rynku pojawią się jej produkty w rozmiarach od XXS do 4XL i w 9 odcieniach.

Polska aktorka wygląda jak Kim Kardashian? >> 

Duże kontrowersje wzbudza nazwa, którą Kim Kardashian nadała swojej firmie. Kimono Solutionwear oburza przede wszystkim Japończyków, bo nawiązuje do ich tradycyjnego stroju. Przeciwnicy twierdzą, że Kim bezmyślnie użyła słowa, które tylko zawiera jej imię, a nawet zarzucają jej cultural appropriation, czyli przywłaszczenie kulturowe. Uważają, że Kim Kardashian przejęła element kultury Japonii nie zastanawiając się w jakim kontekście on występuje.

Kim Kardashian przyznała się do kradzieży! Ma się czym chwalić? >> 

W mediach społecznościowych możemy zobaczyć też posty z hashtagiem #KimOhNo, pod którym znajdziecie słowa sprzeciwu wobec nazwy marki Kim Kardashian.

Myślicie, że Kim przemyśli sprawę i zmieni nazwę swojej firmy?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama