News

Pamiętacie chłopca z opakowania kinderków? Tak wygląda dzisiaj

Pamiętacie chłopca z opakowania kinderków? Tak wygląda dzisiaj

fot. Instagram.com/joshbateson

Zdjęcie uśmiechniętego chłopca w niebieskiej bluzie z opakowania Czekolady Kinder zna prawdopodobnie każdy. Josh Boteson zapozował do niego, kiedy miał 10 lat, dzisiaj ma 28. Jak wygląda?

Friz wspomina swoją maturę. Nie zgadniecie o czym pisał na polskim >>

Josh Bateson został chłopcem z Kinder Czekolady, zastępując Guntera Euringera. Dzięki współpracy z firmą Ferrero, twarz Brytyjczyka stała się rozpoznawalna na całym świecie.

Według dostępnych informacji, mimo popularności, Josh Bateson nie zdecydował się na kontynuowanie kariery w modelingu. Zamiast tego wybrał studiowanie stosunków międzynarodowych i polityki na Loughborough University of London.

„Chłopak z kinderków” prężnie działa na Instagramie. Na jego profilu można znaleźć zdjęcia, na których pokazuje opakowania słodyczy ze swoim wizerunkiem i wspomina przygodę z dzieciństwa. Konto @joshbateson obserwuje ponad 111 tysięcy osób.

Marissa nagrała piosenki do 365 dni: Ten dzień. Co wiemy o artystce? >> 

Josh Bateson aktualnie nosi długie włosy i zarost, może się pochwalić też umięśnioną sylwetką. Na przestrzeni lat przeszedł metamorfozę, ale jego znakiem rozpoznawczym jest uśmiech, który kojarzymy ze zdjęcia z opakowania Kinder Czekolady.

Zobaczcie jego aktualne fotki! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.