News

Co teraz robi Klaudia Antos? Tancerka była w YCD, pracowała z wielkimi gwiazdami

Co teraz robi Klaudia Antos? Tancerka była w YCD, pracowała z wielkimi gwiazdami

fot. Instagram.com/klaudiaantos

Klaudia Antos jest tancerką i choreografką, która może pochwalić się współpracą z międzynarodowymi gwiazdami. Pracowała m.in. z Jennifer Lopez i Rihanną, wystąpiła w klipie do piosenki Yummy Justina Biebera.

Jennifer Lopez włożyła sukienkę od polskiej projektantki. Ale wygląda! >> 

Klaudia Antos w 2016 roku brała udział w dziewiątej edycji You Can Dance, którego została finalistką. W 2021 roku wróciła do programu, ale w roli jurorki. Oceniała umiejętności tancerzy w wieku 8-13 lat, którzy zgłosili się do formatu You Can Dance – Nowa Generacja.

Klaudia Antos – dlaczego nie ma jej w You Can Dance 2023?

Latem 2022 roku pojawiły się informacje, że Klaudia Antos nie pojawi się jako juror w kolejnej edycji YCD dla młodych tancerzy. W rozmowie z portalem Pudelek tancerka przyznała, że po zakończeniu pierwszej edycji „nikt się do niej nie odezwał”. Stwierdziła, że podczas pracy „czasami było pójście na łatwiznę” i to ją najbardziej frustrowało.

Klaudia Antos – informacje, kariera

Klaudia Antos ma 26 lat, pochodzi z Brzeźnicy, małej miejscowości pod Krakowem. Zaczęła tańczyć jako 9-letnia dziewczynka. Pasję do tańca miał zaszczepić w niej tata – również tancerz.

Po udziale w You Can Dance, Klaudia Antos dołączyła do grupy tanecznej VOLT Agustina Egurroli.

W 2018 roku wyjechała do Stanów Zjednoczonych, szkoliła się w najlepszych szkołach tańca na świecie, m.in. Millennium Dance Complex oraz The Playground LA.

O Polsce mówiło się za sprawą jej występu u boku J. Lo. Klaudia Antos tańczyła z Jennifer Lopez podczas Super Bowl 2020. W 2021 roku Klaudia Antos i Jennifer Lopez pojawiły się w Central Parku w Nowym Jorku.

Rodzice Roksany Węgiel pokazali jej zdjęcia z dzieciństwa >>  

Klaudia Antos wystąpiła również w teledyskach wielu polskich gwiazd, m.in. u Honoraty Skarbek, Dody czy Eweliny Lisowskiej.

Wśród sukcesów Klaudii Antos jest też m.in. współpraca z najlepszymi światowymi choreografami na planie filmu animowanego Trolle 2.

To, co dzieje się u Klaudii Antos możecie śledzić na profilu na Instagramie @klaudiaantos. Wygląda na to, że tancerka nie zwalnia tempa i nadal rozwija swoją karierę w Los Angeles.

  

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.