News

Polska youtuberka przytyła 29 kg w 2 lata. Opowiedziała o tym widzom

Polska youtuberka przytyła 29 kg w 2 lata. Opowiedziała o tym widzom

fot. youtube.com/Klaudia Klara

Polska youtuberka przytyła 29 kg w 2 lata. Postanowiła opowiedzieć o tym widzom i nagrała specjalny filmik.

Klaudia Klara jest youtuberką, która założyła swój kanał w 2012 roku. Publikuje filmiki, które sama określa jako „dziewczyńskie videoblogi komediowe”. Jak sam opis wskazuje zazwyczaj możemy oglądać materiały o zabarwieniu humorystyczny, jednak tym razem Klaudia dodała film na poważny temat. Youtuberka opowiedziała o tym jak przybrała na wadze prawie 30 kilogramów.

Red Lipstick Monster szczerze o swoim ciele i zaburzeniach odżywiania >>

Klaudia Klara: przybranie na wadze, proces odchudzania

Klaudia Klara rozpoczęła film przyznając, że inspiracją do tego materiału było niedawne wyznanie Red Lipstick Monster. Ewa Grzelakowska-Kostoglu opublikowała film, w którym przyznaje się do zaburzeń odżywiania i szczerze opowiada o swoim ciele.

Klaudia Klara wyznała, że od jakiegoś czasu jest uzależniona od jedzenia i przyjemności spożywczej. Stało się to niedługo po narodzinach jej pierwszego dziecka. Youtuberka z osoby cieszącej się życiem i imprezującej w parę miesięcy stała się matką. Nie ułatwił tego fakt, że jej córeczka w pierwszych miesiącach życia cierpiała na nawracające kolki i dużo płakała.

W związku z samopoczuciem dziecka Klaudia często siedziała na kanapie z przytulonym do siebie maluchem. Wtedy właśnie zaczęło się wieczorne podjadanie. Jednym z ulubionych zestawów youtuberki było połączenie paczki słonecznika lub popcornu plus dużej czekolady. Nie pomagał fakt, że jej mąż na obiady gotował takie dania jak makaron z dużą ilością mięsa i sera.

Niedługo później Klaudia odkryła, że fast-foody, w których dotychczas nie gustowała, zaczęły jej bardzo smakować. Do nawyków żywnościowych doszła duża ilość pizzy przeplatana z cheeseburgerami.

Youtuberka kilkukrotnie rozpoczęła proces odchudzania, jednak za każdym razem robiła to w niewłaściwy sposób. Głodziła się, a potem jadła jeszcze więcej.

Kilogramy zyskałam przez to, że poświęciłam się wyłącznie na wychowaniu dziecka i odrabiałam stres swój związany z byciem mamą i żoną po raz pierwszy. Z tym, że nagle założyłam dom i nagle stałam się dorosła. Z tą dorosłością obrosłam w tłuszcz. Myślę, że psychicznie tak się wszystko ze sobą poskładało. Teraz poczułam w sobie kobiecość znowu. Poczułam taki moment, w którym wiem, że jestem mamą i żoną, ale nie jestem starą matroną – możemy usłyszeć w filmie.

Klaudia Klara podkreśliła, że chce walczyć o swoje zdrowie - tym razem w skuteczny i właściwy sposób. Wyjaśniła także, że nagrywa ten film, bo tym razem czuje, że potrzebuje wsparcia fanów w dążeniu do wymarzonej sylwetki i utrzymania diety.

Lady Gaga jest w ciąży? Jej przyjaciele są o tym przekonani >>

Trzymamy kciuki za jak najlepsze efekty!

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💯 lat, córeczko ☀️ ••• 🎈2 urodzinki Lilianki🎈🧸 ••• #bdaygirl #bday #2yearsold

Post udostępniony przez Klaudia Klara (@klaudiaklara)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ZADAJ MI PYTANIE ! #q&a #questions #answer

Post udostępniony przez Klaudia Klara (@klaudiaklara)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj