Reklama
placeholder
News

Red Lipstick Monster szczerze o swoim ciele i zaburzeniach odżywiania

Red Lipstick Monster szczerze o swoim ciele i zaburzeniach odżywiania

fot. youtube.com/Red Lipstick Monster

Reklama
Reklama
placeholder

Red Lipstick Monster szczerze opowiedziała  o swoim ciele i zaburzeniach odżywiania. Jedzenie było dla mnie załatwianiem wszystkich emocji  - przyznała. Popularna youtuberka opublikowała film na bardzo ważny temat.

Red Lipstick Monster to pseudonim Ewy Grzelakowskiej-Kostoglu, która prowadzi jeden z najpopularniejszych kanałów na polskim YouTube. Od wielu lat zajmuje się tematyką związaną z makijażem oraz pielęgnacją. Jej kanał subskrybuje prawie 1,5 miliona użytkowników.

Policjant UDUSIŁ mężczyznę na oczach ludzi. Justin Bieber ostro komentuje i apeluje o sprawiedliwość >>

Red Lipstick Monster: zaburzenia odżywiania - film 

Red Lipstick Monster opublikowała na swoim kanale film, który różni się od dotychczasowych treści. Ewa postanowiła szczerze opowiedzieć o swoim zmaganiu się z zaburzeniami odżywiania.

Z jedzeniem zachowuję się jak osoba uzależniona. Mam do niego chory stosunek i przez te wszystkie lata pielęgnowałam w sobie zaburzenia odżywiania. […] W czym byłam najlepsza? W pielęgnowaniu znęcania się nad sobą jedzeniem. Jadłam, ile się da. Tyle, ile byście mi dali, to tyle bym zjadła. Ból brzucha? Gigantyczny, nawet codziennie. Jedzenie było dla mnie załatwianiem wszystkich emocji. I tych pozytywnych i tych negatywnych – wyznała.

Calvin Harris mógł umrzeć w 2014 roku! Szokujące wyznanie >>

Youtuberka wytłumaczyła dlaczego postanowiła opowiedzieć o swojej chorobie. Wyznała także, że nie tylko nie wstydzi się swojego ciała, lecz także zaczęła je lubić! 

Co mnie zmotywowało? Kocham wolność - swoją i innych. Największą motywacją dla mnie jest więc to, że ja chcę znowu posiadać kontrolę. Chcę być decyzyjną osobą. W swoim ciele i w swoim życiu! Nie chcę, żeby moje myśli mówiły mi, co mam robić i co mam jeść…[...] Lubię swoje ciało i bardzo szanuję je przede wszystkim za to, że pozwala mi żyć pełnią życia i doświadczać zmysłami – powiedziała.

Red Lipstick Monster przyznała, ze postanowiła zmienić swój życia. Zależy jej na tym, żeby zdrowo się odżywiać. Planuje posiłki i kontroluje podjadanie.

Dzisiaj jestem najmądrzejszą wersją siebie – podsumowała Ewa.

Widzowie pod filmem podziękowali Red Lipstick Monster za odwagę i poruszenie tego ważnego tematu. Wiele osób postanowiło podzielić się własnymi doświadczeniami.

Film Red Lipstick Monster o zaburzeniach odżywiania możecie zobaczyć klikając tutaj.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama