News

#zostańwdomu: gwiazdy dają koncerty i uczą hiszpańskiego online!

#zostańwdomu: gwiazdy dają koncerty i uczą hiszpańskiego online!

Fot. Instagram.com/ewa_farna93/tedef/conrado_moreno_official

Trwa akcja #zostańwdomu. Gwiazdy dają koncerty i uczą hiszpańskiego online, żeby umilić Wam czas kwarantanny.

Kwarantanna: co oglądać w czasie epidemii koronawirusa? >> 

Trwa pandemia koronawirusa. Z powodu rosnącej liczby zarażeń wirusem SARS-CoV-2, polskie władze podjęły decyzję m.in. o zawieszeniu zajęć w szkołach, przedszkolach i na uczelniach wyższych oraz o odwołaniu wszystkich imprez masowych, a także zamknięciu instytucji kulturalnych takich jak kina, teatry czy muzea. Przypomnijmy, że według informacji z 16 marca na nowego koronawirusa zachorowało w Polsce 177 osób. Cztery osoby zmarły.

#zostanwdomu – o co chodzi w internetowej akcji? >> 

Akcja #zostańwdomu – gwiazdy organizują koncerty przez internet

Od jakiegoś czasu w sieci możecie zobaczyć posty z hashtagiem #zostańwdomu. To akcja, która ma zachęcić do pozostania w domach w najbliższym czasie i przestrzegania zaleceń, które mają przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Do akcji #zostańwdomu przyłączają się nie tylko lekarze, lecz także gwiazdy show-biznesu. Wielu podpowiada fanom jak spędzić czas kwarantanny. Lanberry proponuje m.in. czytanie książek, medytację, uprawianie jogi, przytulanie i układanie puzzli. Z kolei Conrado Moreno uczy hiszpańskiego na swoim InstaStory.

Są też gwiazdy, które mimo odwołanych występów, śpiewają dla swoich fanów przez internet. Kto zorganizował koncert online?

Baranovski

Baranovski zagrał koncert online we Wrocławiu w środę 11 marca. Zapis z wydarzenia możecie zobaczyć na Facebooku wokalisty.

Ewa Farna

Ewa Farna zagrała dla fanów aż dwa koncerty w internecie. 14 marca o godzinie 17.00 gwiazda zaśpiewała w języku czeskim. Godzinę później odbył się koncert dla polskiej publiczności.

Magda Steczkowska

14 marca Magda Steczkowska zagrała koncert na Facebooku. Recital wokalistki rozpoczął się o godzinie 19.00.

Urszula

Wokalistka zorganizowała koncert akustyczny w niedzielę 15 marca 2020 roku o godzinie 16.00. Transmisję z wydarzenia można było oglądać m.in. na YouTube.

Krzysztof Iwaneczko

15 marca również Krzysztof Iwaneczko zagrał e-koncert dla swoich fanów. Występ 24-letniego wokalisty mogliście oglądać od godziny 20.30 na Facebooku artysty.

Zespół Nagrobki

Grupa zorganizowała koncert live online w poniedziałek 16 marca. Start o godzinie 12.00 na ich oficjalnym kanale na YouTube.

Tede

Raper zagra koncert online w piątek 20 marca. Jego show będziecie mogli oglądać na Instagramie, YouTube i Facebooku.

Chris Martin 

Wokalista zespołu Coldplay jakiś czas temu zagrał koncert dla fanów ze swojego domu. Występ był transmitowany na żywo w internecie. Martin zaśpiewał znane hity, m.in. Viva La VidaTrouble, Yellow i Sky Full of Stars. Jego koncert możecie obejrzeć tutaj.

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

V sobotu pro Vas rozjedem „zivak to obyvak”!😁😎... a tesime se moc❕ Livestream bude tady u me na Instagramu, na mem FB i YouTube kanale💪🏼🎹🎤. Od 17-18h cesky, pak dame jeste par pisni v polstine. Budte online s nama💥 ———————————————————————— Sobota. Z sali prob prosto do Was do pokoju🎤💪🏼. To koncert organizowany przez Czechy, dlatego proszono nas o czeski repertuar. Ale udalo sie ublagac, bo chce i musze tez dla Was zagrac Polacy❤️ 💥17-18h czeski repertuar; 18-18:30 polski repertuar💥 Livestream na moim instagramie, FB i YT kanale🎙🎥. Nie moge sie doczekac🎤❤️. #ewafarna #onlinekoncerty #zostańwdomu #livestreaming

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

¿Qué te gusta?/ Co lubisz?

Post udostępniony przez Conrado Moreno (@conrado_moreno_official)

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.