News

Szkoły - nauka zdalna wchodzi w życie. Które klasy obejmie?

Szkoły - nauka zdalna wchodzi w życie. Które klasy obejmie?

Fot. Pixabay.com

Nauka zdalna w szkołach podstawowych wchodzi w życie. ktore klasy obejmie edukacja online? 

Czerwona strefa w całej Polsce. Te obostrzenia obowiązują od 24.10 >> 

15 października 2020 roku  premier Mateusz Morawiecki oraz minister zdrowia Adam Niedzielski przekazali, że wraca nauka zdalna w szkołach wyższych i ponadpodstawowych, które znajdują się w strefie czerwonej (z wyłączeniem zajęć praktycznych), a w strefie żółtej edukacja w szkołach wyższych i ponadpodstawowych będzie prowadzona w trybie hybrydowym.

Nauczanie zdalne w szkołach podstawowych. Które klasy? 

21 października premier mówił w Sejmie o sytuacji epidemicznej w kraju. Mateusz Morawiecki zapowiedział, że planowane jest przejście starszych uczniów szkół podstawowych na naukę zdalną lub hybrydową.

Kierujemy się zdaniem ekspertów i na początku zamknęliśmy szkoły ponadpodstawowe. Prawdopodobnie dzisiaj po południu na RZZK podejmiemy decyzję, że również wyższe klasy szkół podstawowych też będą podlegały nauczaniu zdalnemu lub hybrydowemu - czytamy na profilu Kancelarii Premiera na Twitterze. 

Sylwester 2020: kolejna wielka impreza odwołana! Nie będzie zabawy w tym roku? >> 

23 października odbyła się konferencja prasowa, na której przedstawiono nowe zasady bezpieczeństwa, które obowiązują od najbliższej soboty. Ogłoszono, że uczniowie klas 4-8 szkół podstawowych przechodzą na tryb nauki zdalnej. 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.