News

Sylwester 2020: kolejna wielka impreza odwołana! Nie będzie zabawy w tym roku?

Sylwester 2020: kolejna wielka impreza odwołana! Nie będzie zabawy w tym roku?

fot. pixabay.com

Zostało odwołane kolejne wydarzenie zaplanowane na Sylwestra 2020. Czy w tym razem nie będzie zabawy w ostatnią noc roku?

Niedawno ratusz warszawski zdecydował, że podczas Sylwestra 2020 nie zostanie zorganizowana miejska zabawa sylwestrowa. W ubiegłoroczną ostatnią noc roku koncerty plenerowe w stolicy zorganizowała stacja TVN. Właśnie zostało odwołane kolejne wydarzenie tego typu.

Sylwester w Warszawie ODWOŁANY! Ratusz podjął decyzję >>

Sylwester 2020: Polsat rezygnuje z miejskich koncertów

Kolejną stacją telewizyjną, która zrezygnowała z organizacji koncertów plenerowych w ramach Sylwestra 2020 jest Polsat. W ubiegłym roku zabawa odbyła się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Widzowie mogli bawić się do takich przebojów jak Mama ostrzegała zespołu Daj to Głośniej czy Ona by tak chciała autorstwa Ronniego Ferrari.

W obecnej sytuacji organizowanie jakichkolwiek imprez plenerowych mających odbyć się w najbliższej przyszłości jest po prostu niemożliwe – powiedział rzecznik prasowy Polsatu, Tomasz Matwiejczuk.

Telewizja Polska jeszcze nie poinformowała o swojej decyzji dotyczącej organizacji koncertów plenerowych podczas Sylwestra 2020.

Eurowizja Junior 2020: nietypowe głosowanie online. Jak oddać głos na faworyta? >>

Bawiliście się na sylwestrowych imprezach plenerowych?
 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.