Reklama
placeholder
News

Kostek odszedł z GENZIE. 'Wolę działać sam'

Kostek odszedł z GENZIE. 'Wolę działać sam'

fot. YouTube.com/GENZIEE

Reklama
Reklama
placeholder

Kostek odchodzi z GENZIE. Tę informację cała ekipa przekazała fanom za pośrednictwem swojego ostatniego filmiku na kanale na YouTubie. Przypomnijmy, że na początku 2024 roku z projetem pożegnał się Martalcio.

Pierwszy festiwal Ekipy za nami. Fani zapełnili całą Arenę w Krakowie [ZDJĘCIA] >>

Kostek, a właściwie Oliwier Kałużny, był jednym ze zwycięzców drugiej edycji internetowego programu Friza zatytułowanego Twoje 5 minut. Projekt miał na celu odkryć nowe osoby, które mają szansę zostać nowymi influencerami. Kostek dołączył do GENZIE w marcu 2023 roku. Wraz z Oliwią Różalską zamieszkał wtedy w domu z pozostałymi członkami tej grupy, czyli z Hanią, Faustyną, Kartoni, Świeżym, Mortalciem i Bartkiem. Teraz youtuber po ponad roku postanowił odejść z projektu.

20 czerwca 2024 roku na kanale Genzie na YouTubie pojawił się filmik pod tytułem MUSIMY WAM O CZYMŚ POWIEDZIEĆ.  W początkowych sekundach wideo Kostek mówi, że nastał dzień, na który długo czekał. Na nagraniu towarzyszy mu cała ekipa Genzie, która po jego słowach zabrała głos. Hi Hania zwróciła się do widzów następującymi słowami:

Jak wiecie tworzymy projekt Genzie jako grupa i bardzo kochamy to, co robimy, ale to jest normalne, że wizje niektórych osób na projekt są po prostu inne i te wizje nas wszystkich się różnią.

Świeży dodał, że pomysły Kostka różnią się od ich wspólnych, bo chce iść swoją własną drogą. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że różnice w podejściu Oliwiera do pewnych spraw są za duże i nie da się tego pogodzić. Kartoni stwierdziła, że już od dłuższego czasu influencer dawał im sygnał, że content family friendly  nie jest dla niego. W filmiku nie zabrakło wzajemnych podziękowań i życzeń powodzenia na nowej drodze. 

Dlaczego Kostek zdecydował się odejść z GENZIE?

Kostek zdobył się na szczere wyznanie:

Ja jestem bardzo mocnym indywidualistą. Dużo bardziej wolę działać sam, no a przede wszystkim wolę działać w innym contencie. Mniej zorganizowanym, bardziej chaotycznym, bardziej po mojemu. (...) Od zawssze marzyłem o miejscu, w którym jestem  i od zawsze marzyłem o szansie, którą mi dano, ale niestety content nie odpowiadał mi tak bardzo. Ten projekt dał mi ogromną wiedzę na temat jak dokładnie chcę się ukierunkować i teraz już mogę na ful, ful w 100% iść w swoją stronę.

Dobra wiadomość dla fanów Kostka jest taka, że jeszcze przez jakiś czas będzie się pojawiać w filmikach GENZIE - grupa ma kilka jeszcze nieopublikowanych materiałów z jego udziałem. Teraz zamierza on skupić się na rozwoju własnego kanału na YouTubie.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki NIE SĄ JUŻ RAZEM. Aktorka potwierdziła rozstanie >>

Będzie wam brakować Kostka w GENZIE?

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama