Reklama
placeholder
News

Kourtney Kardashian odchodzi z programu po 14 latach!

Kourtney Kardashian odchodzi z programu po 14 latach!

fot. instagram.com/kourtneykardash

Reklama
Reklama
placeholder

Kourtney Kardashian odchodzi z programu po 14 latach! Popularna celebrytka zdobyła się na odważny krok. Dlaczego podjęła taką decyzję?

Program Z Kamerą U Kardashianów jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej dochodowych reality-show w historii telewizji. Jest transmitowany od 2007 roku, a od niedawna pierwsze sezony są dostępne również na platformie Netflix.

Rodzina Kardashian-Jenner stała się prawdziwą potęgą w Stanach Zjednoczonych o czym mogą świadczyć nie tylko liczby obserwujących na portalach społecznościowych, ale także dochodowe firmy. Członkowie rodziny są właścicielami takich marek jak Kylie Cosmetics, KKW Beauty czy Yeezy.

Quebonafide i Natalia Szroeder – tak romantycznego zdjęcia jeszcze nie było >>

Kourtney Kardashian odchodzi z programu po 14 latach

Charakterystyczną cechą programów typu reality-show jest to, że kamery towarzyszą uczestnikom praktycznie przez 24 godziny na dobę. Z pewnością życie w ten sposób przez kilka lat nie jest łatwe i w pewnym momencie staje się problematyczne.

O tym przekonała się Kourtney Kardashian, która na łamach gazety Vogue Arabia zdradziła, że po 14 latach odchodzi z programu.

Występowałam w programie bez przerwy przez ostatnie 14 lat, 18 sezonów i sześć sezonów spin-offowych. Czułam się niespełniona, a moje otoczenie stało się toksyczne. Nie mogłam pozwolić, by dalej zajmowało tak dużą część mojego życia – wyznała.

Kourtney, która w tym roku skończyła 41 lat wyznała, że chciałaby poświęcić więcej czasu swoim dzieciom oraz rozwinąć swój nowy biznes. Celebrytka stworzyła platformę Poosh, która jest dedykowana urządzaniu wnętrz, rozrywce, lifestyle'owi oraz zdrowiu.

Monika z Love Island powiększyła piersi. Pokazała zdjęcie przed i po operacji >>

Tempo życia było szalone. Nawet kiedy zrobiłam sobie przerwę od programu i chciałam zwolnić, by spędzić czas z dziećmi, pęd nie ustawał. Dopiero teraz udało mi się na nowo zrozumieć potrzeby moich dzieci - powiedziała Kardashian.

Niestety, ale celebrytka nie zdradziła jak na jej decyzję zareagowała matka Kris Jenner oraz reszta rodziny.

TikTok będzie zakazany? „Rozważamy takie kroki” >>

Wyobrażacie sobie program bez Kourtney?

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama