Reklama
placeholder
News

Kourtney Kardashian i Travis Barker wzięli kolejny ślub. Tym razem prawdziwy! [ZDJĘCIA]

Kourtney Kardashian i Travis Barker wzięli kolejny ślub. Tym razem prawdziwy! [ZDJĘCIA]

fot. Instagram / kourtneykardash

Reklama
Reklama
placeholder

Po niemal roku związku oraz jednym nieoficjalnym ślubie Kourtney Kardashian i Travis Barker w końcu naprawdę powiedzieli sobie 'tak'. Wszystko za sprawą kameralnej uroczystości w jednym z sądów w Kalifornii. O szczegółach ceremonii celebrytki oraz znanego perkusisty jako pierwszy poinformował amerykański portal Entertainment Tonight. 

Kourtney Kardashian odchodzi z programu po 14 latach! >>

Kourtney Kardashian i Travis Barker - ślub [ZDJĘCIA]

Kourtney Kardashian i Travis Barker po raz pierwszy powiedzieli sobie tak 6 kwietnia 2022 roku w kaplicy Love Story Wedding w Las Vegas. Krótka ceremonia nie była jednak ich pełnoprawnym ślubem, dlatego też za sprawą następnego podejścia para postanowiła to zmienić. 15 maja 2022 roku w Santa Barbara w Kalifornii odbył się kolejny ślub pary w towarszystiwe najbliższej rodziny. Okazuje się, że skromna uroczystość to dopiero początek świętowania małżonków.

Powołując się na słowa anonimowego obserwatora, portal Entertainment Tonight podzielił się następującymi szczegółami ze ślubu Kourtney Kardashian i Travisa Barkera:

Kourtney i Travis są teraz legalnie małżeństwem, ale planują duże wesele w innym czasie. To było mniejsze, skromniejsze wydarzenie, po to, aby ich ślub był oficjalny. Na tym wydarzeniu była część rodziny i robili pamiątkowe zdjęcia. Travis miał na sobie czarny smoking, a Kourtney była w białej sukience. Babcia Kourtney, MJ, była tam, podobnie jak tata Travisa. Pozowali w czarnym kabriolecie, który miał napis "nowożeńcy" i grzechoczące puszki z tyłu. Następnie wyszli z samochodu i poszli razem w kierunku budynku sądu. Wydawało się to bardzo skromne i niewiele ludzi było w pobliżu. Mieli ze sobą własny zestaw kamer i ekipę.

Z kolei inny świadek przekazał portalowi szczegóły na temat dalszej części uroczystości, przy okazji zdradzając jej dokładną lokalizację:

Kourtney i Travis robili zdjęcia przed Sądem Najwyższym Kalifornii w Santa Barbara tego popołudnia przez ponad godzinę na ulicy Santa Barbara w budynku sądu. Pozowali w samochodzie i chodzili chodnikiem, po schodach sądu i obok samochodzie. Sprawiali wrażenie bardzo zakochanych i wyglądali uroczo razem. Całowali się na większości zdjęć, zwłaszcza na tych robionych w samochodzie.

Niedługo po wyżej wspomnianej uroczystości, Kourtney Kardashian i Travis Barker podzielili się zdjęciami ze swojego prawdziwego ślubu na Instagramie:

Oto jak wyglądał poprzedni nieoficjalny ślub Kourtney Kardashian i Travisa Barkera w Las Vegas, z którego zdjęcia również trafiły do sieci:

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama