News

Kraina Lodu 2 – nastolatki z maczetami wtargnęły do kina

Kraina Lodu 2 – nastolatki z maczetami wtargnęły do kina

Fot. YouTube.com/Walt Disney Animation Studios

Nastolatki wtargnęły do kina na seans Krainy Lodu 2. Niektórzy byli uzbrojeni w maczety. Na miejsce natychmiast wezwano policję.

Kraina Lodu 2: Elsa jest lesbijką? >> 

23 listopada w kinie Star City w mieście Birmingham (Wielka Brytania) doszło do niebezpiecznego zdarzenia. W czasie seansu filmu Kraina Lodu 2 doszło do bójki, w której brało udział około stu osób! Jeden ze świadków miał zeznać, że „najpierw kilka dziewczyn zaatakowało jedną, a potem konflikt zaczął narastać”.

Na miejsce natychmiast została wezwana policja, co wzbudziło jeszcze większą agresję u nastolatków. Portale podają, że funkcjonariusze musieli użyć nawet paralizatorów, a siedmiu policjantów po konfrontacji z nastolatkami mieli drobne urazy twarzy.

Całemu zajściu przyglądały się przerażone rodziny z dziećmi, które przyszły do kina obejrzeć drugą część Krainy Lodu. Na szczęście zarówno osobom postronnym, jak i uczestnikom bójki nic poważnego się nie stało.

Kraina lodu 2 – recenzja filmu >> 

Źródła podają, że zatrzymano pięciu uczestników walki w wieku 13-19 lat. U dwóch nastolatków znaleziono maczety, jeden z nastolatków był uzbrojony w nóż. Czwórce zatrzymanych postawiono zarzuty napaści na funkcjonariusza. 14-latek został zatrzymany za utrudnianie pracy policji.

Lokalna policja ma twierdzić, że bójka w brytyjskim kinie wybuchła z powodu wojny gangów. Mówi się też, że zdarzenie może mieć związek z premierą filmu Blue Story, w którym dwóch przyjaciół z dzieciństwa dołącza do dwóch ulicznych band i staje przeciwko sobie.

Jak podają portale 23 listopada w aż 16 kinach na terenie Wielkiej Brytanii doszło do podobnej sytuacji co w Star City w Birmingham. Z tego powodu dystrybutorzy filmu Blue Story wycofali go z repertuaru kin w całym kraju.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sisters before seasons

Post udostępniony przez Frozen 2 Movie ❄️ (@frozen2_)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Frozen 2 Movie ❄️ (@frozen2_)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Frozen 2 Movie ❄️ (@frozen2_)

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.