News

Gwiazda Kraków Live Festival odwołała występ. Kto pojawi się za nią?

Gwiazda Kraków Live Festival odwołała występ. Kto pojawi się za nią?

fot. Facebook.com/Kraków Live Music Festival

Gwiazda Kraków Live Festival odwołała występ. Wydała oświadczenie, w którym tłumaczy powody swojej decyzji. Kto pojawi się zamiast niej?

Kraków Live Festival 2019: artyści, line up, rozpiska godzinowa >> 

Kraków Live Festival 2019: Banks odwołała koncert 

Kraków Live Festival 2019 odbędzie się w dniach 16-17 sierpnia 2019 roku. Impreza zostanie zorganizowana na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.

Wiadomo, że na krakowskiej scenie wystąpią m.in.: Krzysztof Zalewski, Natalia Nykiel, PRO8L3M, Post Malone, Calvin Harris, Macklemore i DJ Snake. Wielką gwiazdą Kraków Live Festival 2019 miała być również amerykańska wokalistka Banks, ale niestety zrezygnowała z koncertu w Polsce.

Strajk Nauczycieli 2019: data rozpoczęcia już znana >> 

Dlaczego Banks nie zagra na Kraków Live Festival 2019? Artystka nie wystąpi w naszym kraju z powodów zdrowotnych. Jak informują organizatorzy KLF 2019 „w trakcie ostatnich prób do festiwalu Banks doznała urazu kręgosłupa, co uniemożliwia jej występ”.  

Polsko, jest mi bardzo przykro, że nie będę mogła przyjechać. Zrobiłam wszystko, co w mojej mocy, żeby wyzdrowieć, ale lekarze stwierdzili, że podróżowanie i występowanie na scenie w najbliższym czasie tylko pogorszy mój stan. Teraz muszę skupić się na zdrowiu, aby powrócić na trasę silniejsza. Obiecuję, że Wam to wynagrodzę –  czytamy m.in. na InstaStory Banks.

Ariana Grande zignorowała Polskę? Gwiazda odpowiedziała na zarzuty polskich fanów >> 

Banks miała wystąpić na Kraków Live Festival pierwszego dnia imprezy, 16 sierpnia 2019 roku. Jej koncert zaplanowano o godzinie 19.00. Kto wystąpi zamiast Banks? Do tej pory organizatorzy nie zdradzili nic na ten temat, ale w oficjalnym oświadczeniu, które możecie przeczytać niżej, zapewnili, że pracują nad zmianami w line upie na 16 sierpnia. O wszystkich zmianach będziemy Was informować na bieżąco. 

Wybieracie się na Kraków Live Festival 2019?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thanks @beats1official @zanelowe for having me ?

Post udostępniony przez BANKS (@hernameisbanks)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Someone get me a motorcycle ?

Post udostępniony przez BANKS (@hernameisbanks)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hi. I hope you have a good day ?

Post udostępniony przez BANKS (@hernameisbanks)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hi London ?

Post udostępniony przez BANKS (@hernameisbanks)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj