News

Kraków Live Festival 2023 nie odbędzie się. Wydano oświadczenie

Kraków Live Festival 2023 nie odbędzie się. Wydano oświadczenie

fot. instagram.com/krakow_festival/ flickr.com / Mariusz Cieszewski/

Tegoroczna edycja Kraków Live Festival się nie odbędzie. Festiwal zaplanowany jest dopiero na 2024 rok. 

Cleo wraca do słowiańskiego klimatu. Karminowe Usta z gorącym klipem >>

Kraków Live Festival - szczegóły, poprzednia edycja

Live Music Festival to dwudniowe, cykliczne wydarzenie muzyczne, które odbywa się w Krakowie od 2006 roku. Organizatorem festiwalu jest agencja koncertowa Alter Art. Przestrzeń przeznaczona na imprezę zawiera dwie sceny muzyczne oraz sferę gastronomiczną. W ramach rozrywki niezwiązanej ściśle z muzyką, co roku organizatorzy podejmują współpracę z instytucjami kultury i sztuki w Krakowie.

W 2022 roku festiwal odbył się w dniach 19-20 sierpnia, a zabawa trwała do prawie 3:00 godziny w nocy. Na scenie Main Stage oraz Kraków Stage pojawiły się takie gwiazdy jak Halsey, Anne-Marie, Lewis Capaldi czy Taco Hemingway. Karnet na dwa dni dostępny był w cenie 529 złotych, a bilet jednodniowy kosztował 329 złotych.

Orange Warsaw Festival: Jann zaskoczył występem z zespołem Thirty Seconds to Mars [WIDEO] >>

Kraków Live Festival 2023 nie odbędzie się

5 czerwca na profilu na Instagramie festiwalu (@krakow_festival) pojawił się post z informacją, że tegoroczna edycja się nie odbędzie. Za to impreza planowana jest "w nowej formule i miejscu" dopiero latem 2024 roku. Organizatorzy nie podali wyjaśnienia odwołania festiwalu w 2023 roku oraz wyłączyli możliwość komentowania posta. Nie wiadomo, jak zaawansowane były prace nad tegoroczną edycją - na oficjalnej stronie festiwalu nie widnieje żadna informacja dotycząca szczegółów, atrakcji czy artystów, którzy mieliby się pojawić na scenie tego lata.
 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.