News

Najstarszy wnuk królowej Elżbiety II zagrał w reklamie!

Najstarszy wnuk królowej Elżbiety II zagrał w reklamie!

Fot. Wikimedia Commons/NASA/Bill Ingalls

Najstarszy wnuk królowej Elżbiety II zagrał w reklamie. Co promuje swoim nazwiskiem? Nie zgadniecie!

Meghan i książę Harry: rodzice chrzestni Archiego Harrisona ujawnieni? >> 

Od dłuższego czasu cały świat żyje faktem, że książę Harry i jego żona Meghan postanowili odejść z rodziny królewskiej. 8 stycznia 2020 roku para opublikowała na Instagramie (@sussexroyal) oficjalne oświadczenie, w którym poinformowała o swojej decyzji.

(…) Zamierzamy wycofać się jako „starsi” członkowie rodziny królewskiej i starać się o niezależność finansową, przy jednoczesnym dalszym wspieraniu Jej Królewskiej Mości Królowej (…) – czytamy m.in.

Meghan Markle i książę Harry odchodzą z rodziny królewskiej! Wydali oświadczenie >> 

Wnuk królowej Elżbiety II wystąpił w reklamie

Niedawno wnuk brytyjskiej królowej znowu zwrócił uwagę wszystkich. Tym razem nie chodzi jednak o Harry’ego ani o Williama, a o Petera Phillipsa – najstarszego wnuka Elżbiety II. Phillips w Chinach wystąpił w reklamie mleka. Na wideo kelner przynosi 42-latkowi napój na tacy. Mężczyzna wypija je z uśmiechem i mówi: To jest to, co piję.

Peter Phillips – kto to jest?

Peter Mark Andrew Phillips urodził się 15 listopada 1977 roku w Londynie. Jest najstarszym wnukiem królowej Elżbiety II, jedynym synem księżnej Anny i jej pierwszego męża Marka Phillipsa. Peter Phillips jest 15. w kolejce do tronu brytyjskiego, jednak nie przyjął tytułu arystokratycznego. Phillips jest pierwszym od ponad 500 lat wnukiem panującego monarchy brytyjskiego, który według prawa urodził się i żyje jak „zwykły człowiek”, a nie członek arystokracji.

W praktyce jednak Peter Phillips jest traktowany jako pełnoprawny członek rodziny królewskiej. M.in. jego ślub z Autumn Kelly, który odbył się w 2008 roku, został zorganizowany tradycyjnie na Zamku Windsor. Peter i Autumn mają dwie córki – 10-letnią Savannah i 8-letnią Islę Elizabeth.

Ciekawe co o występie swojego wnuka w reklamie pomyślała królowa... ;-) 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

On This Day In Royal History . 17 May 2008 . Peter Phillips married Autumn Kelly. . . .

Post udostępniony przez British Royal Family (@britishmonarchy)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wishing all our followers a very Happy New Year! #newyearsday

Post udostępniony przez The Royal Family (@theroyalfamily)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.