Reklama
placeholder
News

Meghan i książę Harry: rodzice chrzestni Archiego Harrisona ujawnieni?

Meghan i książę Harry: rodzice chrzestni Archiego Harrisona ujawnieni?

fot.instagram.com/sussexroyal/

Reklama
Reklama
placeholder

Rodzice chrzestni pierwszego dziecka Meghan Markle i Harry'ego, Archiego Harrisona, zostali ujawnieni. To osoby bardzo bliskie dla księcia Harry'ego.

Archie Harrison – chrzest

Archie Harrison Mountbatten-Windsor został ochrzczony w prywatnej kaplicy na Zamku Windsor, 6 lipca 2019 roku. Meghan Markle i książę Harry postanowili zachować w tajemnicy kim są rodzice chrzestni ich syna, tym samym łamiąc wieloletnią królewską tradycję. Zazwyczaj chrzestni ujawniani są w okolicach daty chrztu.  

Rekrutacja do szkół średnich 2020: duża zmiana. Konkursy wypadają >>

Ostatnio The Sunday Times ujawnił tożsamość chrzestnych dziecka. Okazuje się, że są to dwie osoby bardzo blisko związane z księciem Harry'm.

Archie Harrison – rodzice chrzestni

Ojcem chrzestnym małego Archiego został podobno Mark Dyer, który w przeszłości służył księciu Karolowi. Potem został mentorem i przyjacielem Harry'ego.

Matką chrzestną jest prawdopodobnie Tiggy Pettifer. To była niania księcia Williama i Harry'ego w latach 1993-1999. Wychowywała ich także po śmierci matki, księżnej Diany. Co ciekawe, Harry jest ojcem chrzestnym jej syna.

Zarówno Perrifer, jak i Dyer, byli obecni na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego w maju 2019 roku.

Harry komentuje odejście z rodziny królewskiej. Mocne słowa >>

Przypominamy, że na początku tego roku Meghan Markle i książę Harry zrobili przełomowy krok w historii brytyjskiej monarchii. Postanowili wycofać się z rodziny królewskiej. Królowa Elżbieta wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że para nie będzie już otrzymywać środków publicznych, nie będzie używać tytułów królewskich, ani nie będzie uważana za pracujących członków rodziny królewskiej.

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama