News

57-letni Krzysztof Ibisz został ojcem. Zdradził imię dziecka i pokazał pierwsze zdjęcia

57-letni Krzysztof Ibisz został ojcem. Zdradził imię dziecka i pokazał pierwsze zdjęcia

fot. Instagram.com/krzysztof_ibisz_official

Krzysztof Ibisz po raz trzeci został ojcem. 57-letni prezenter zdradził płeć i imię dziecka oraz pokazał pierwsze zdjęcia.

Blake Lively jest w ciąży. Ona i Ryan Reynolds będą mieli czwarte dziecko >> 

Przypomnijmy, że w sierpniu 2021 roku Krzysztof Ibisz ożenił się z młodszą o 27 lat uczestniczką Top Model 2 – Joanną Kudzbalską. W czerwcu ogłosili, że spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka.

Jakiś czas po tym jak media obiegła wiadomość, że Joanna Ibisz urodziła, a Krzysztof Ibisz został ojcem kolejny raz, dziennikarz potwierdził tę informację.

Krzysztof Ibisz i Joanna Ibisz rodzicami – płeć i imię dziecka

Krzysztof Ibisz pokazał na Instagramie prawdopodobnie pierwsze zdjęcia maluszka. Na jednym z nich noworodek jest w objęciach mamy, a na drugim – taty.

18.09.2022 r. przyszedł na świat nasz Synek, Borys Ibisz. (…) Dziękujemy za wsparcie wszystkim Naszym Przyjaciołom i tym z Was, którzy przesyłali nam ciepłe słowa i myśli. Czujemy się Najszczęśliwszymi Ludźmi na Świecie – napisał Krzysztof Ibisz.

Lara Gessler urodziła! Pokazała zdjęcie z dzieckiem >>

Krzysztof Ibisz – życie prywatne

Pierwszą żoną Krzysztofa Ibisza była dziennikarka Anna Zejdler, z którą ma 23-letniego syna Maksymiliana. Od 2005 do 2009 roku prezenter był mężem aktorki Anny Nowak-Ibisz, z którą ma 16-letniego syna Vincenta.

Gratulujemy!

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.