News

Krzysztof Krawczyk: pogrzeb. Data i miejsce pochówku

Krzysztof Krawczyk: pogrzeb. Data i miejsce pochówku

Fot. Wikimedia Commons/Januarybratek

Kiedy pogrzeb Krzysztofa Krawczyka? Są informacje o pochówku artysty. Przypomnijmy, że legendarny muzyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Miał 74 lata. 

Krzysztof Krawczyk nie żyje. Przedwczoraj wyszedł po COVID-19 ze szpitala >> 

Krzysztof Krawczyk nie żyje

Informację o śmierci Krzysztofa Krawczyka przekazał na Facebooku wieloletni przyjaciel wokalisty – Andrzej Kosmala. W rozmowie z portalem Onet przykrą wiadomość potwierdziła żona Krzysztofa Krawczyka – Ewa Krawczyk.

Niedawno wykonawca takich przebojów jak Parostatek, Mój Przyjacielu, Bo Jesteś Ty czy Za Tobą Pójdę Jak Na Bal trafił do szpitala z powodu ciężkiego przebiegu zarażenia koronawirusem. 3 kwietnia wokalista poinformował we wpisie na Facebooku, że wrócił do domu i czuje się dobrze.

Krzysztof Krawczyk – przyczyna śmierci

Ewa Krawczyk w rozmowie z Onetem przekazała, że przyczyną śmierci Krzysztofa Krawczyka nie było bezpośrednio zakażenie koronawirusem, a choroby współistniejące.

Zawodnik MMA nie żyje. Patryk Nowak miał 31 lat >>

Krzysztof Krawczyk – pogrzeb

Niedawno pojawiły się nieoficjalne informacje o pogrzebie Krzysztofa Krawczyka. Portale podawały, powołując się na ustalenia dziennika Fakt, że artysta zostanie pochowany pod koniec tego tygodnia, a uroczystość  pogrzebowa zostanie odprawiona w Bazylice archikatedralnej św. Stanisława Kostki w Łodzi i prawdopodobnie będzie miała charakter państwowy. Mówiło się, że Krzysztof Krawczyk spocznie na cmentarzu w Grotnikach pod Łodzią.

Jak informuje m.in. Radio Zet, msza święta odbędzie się w sobotę 10 kwietnia o godz. 12:00 w archikatedrze w Łodzi. Następnie wokalista zostanie pochowany na cmentarzu w Grotnikach, niedaleko Łodzi. Uroczystość będzie miała charakter państwowy, co potwierdził proboszcz parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Grotnikach, Bernard Briks w rozmowie z PAP. 

W związku z ograniczeniami związanymi z pandemią koronawirusa, nie wszyscy będą mogli uczestniczyć w ostatnim pożegnaniu Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość ma być transmitowana w telewizji. 
 

Zmarł KRZYSZTOF KRAWCZYK R.I.P.

Opublikowany przez Andrzeja Kosmalę Poniedziałek, 5 kwietnia 2021

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.