Reklama
placeholder
News

Krzysztof Krawczyk: syn artysty miał atak w tramwaju. To przez stres?

Krzysztof Krawczyk: syn artysty miał atak w tramwaju. To przez stres?

Fot. Wikimedia Commons/Januarybratek

Reklama
Reklama
placeholder

Krzysztof Igor Krawczyk to syn Krzysztofa Krawczyka ze związku z wokalistką Haliną Żytkowiak. Jak opisał Super Express, Krzysztof Krawczyk junior niedawno miał atak padaczki w tramwaju.

Mrozu z kontuzją na koncercie w Krakowie >>

Czytamy, że syn Krzysztofa Krawczyka i wdowa po muzyku, Ewa Krawczyk, nie doszli do porozumienia w sprawie spadku po artyście. Na 30 listopada 2022 roku zaplanowano proces o podział majątku w sądzie w Zgierzu.

Krzysztof junior ma bardzo źle znosić walkę w sądzie. Ataki padaczki mają pojawiać się u niego zawsze, kiedy jest pod wpływem silnych, negatywnych emocji. 

Kilka dni temu w jednym z łódzkich tramwajów jeden z pasażerów nagle upadł na podłogę w ataku padaczki. Kiedy pasażerowie ruszyli mu na pomoc, wyszło na jaw, że to Krzysztof Igor Krawczyk (49 l.), jedyny syn zmarłego artysty – podał Super Express.

Ewa Chodakowska miała nowotwór. Przeszła operację usunięcia tzw. potworniaka >>

Krzysztof Krawczyk junior miał atak padaczki. Trafił do szpitala

Wezwano karetkę, Krzyś trafił na SOR, a potem przyszedł do Krzysztofa Cwynara i wszystko nam opowiedział. Byłem przy tym, więc mogę śmiało mówić. Junior jest przerażony całą sytuacją. Czuje się zaszczuty...

Igor czuje się osaczony, chciał nawet wyprowadzić się z wynajmowanego mieszkania w centrum Łodzi, bo bał się, że ktoś go tam napadnie. Przekonaliśmy go, by tego nie robił – powiedział Zbigniew Rabiński w rozmowie z Super Expressem.

Zbigniew Rabiński jest menadżerem Krzysztofa Cwynara – wieloletniego opiekuna Krzysztofa Krawczyka juniora.

Przypomnijmy, że Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku w wieku 74 lat.

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama