Reklama
placeholder
News

Krzysztof Rutkowski pochwalił się zdanym egzaminem. Wystroił się w złoty łańcuch

Krzysztof Rutkowski pochwalił się zdanym egzaminem. Wystroił się w złoty łańcuch

fot. Instagram: @majaplich

Reklama
Reklama
placeholder

Krzysztof Rutkowski to nie tylko ikona polskiego świata detektywów i medialna osobowość, ale także… pilny student. W ubiegłym roku Rutkowski postanowił poszerzyć swoje horyzonty i rozpoczął studia w Wyższej Szkole Gospodarki Krajowej w Kutnie na kierunku związanym z bezpieczeństwem. Choć dotychczas rzadko dzielił się swoimi akademickimi osiągnięciami, tym razem postanowił pochwalić się zdanym egzaminem.

Ewa Farna będzie supportem Eda Sheerana. Kiedy wystąpi? >>

Podczas ostatniej sesji egzaminacyjnej Krzysztof Rutkowski opublikował na Instagramie post, w którym z dumą ogłosił swój sukces – zdał egzamin z prawa na ocenę dobrą. W swoim charakterystycznym stylu, pełen luzu i pewności siebie, powiedział:

Witam was pięknie. Ja po egzaminach dzisiaj na uczelni, oczywiście czwórka z prawa. Rok mamy za sobą. Pozdrawiam was pięknie, i co? Trzeba wracać do domu.

IShowSpeed z Polski pojechał do Norwegii. Tam go zaatakowano >>

Rutkowski w nietuzinkowej stylizacji stawia czoła sesji

Choć wynik egzaminu jest godny pochwały to uwagę przykuwa mało studencka stylizacja. Zamiast tradycyjnego stroju na egzamin – np. garnituru czy białej koszuli – Rutkowski postawił na swój unikalny styl. Detektyw w czarnej koszuli odsłonił swój tors, na szyi zawiesił pokaźny, złoty łańcuch na szyi, a całości dopełniła oczywiście czapka z daszkiem. Co ciekawe, w ostatnim wywiadzie u Żurnalisty zaprezentował się w podobnym stylu, jednak tym razem zestaw uzupełniała marynarka.

fot. Instagram: @detektywkrzysztofrutkowski

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama